Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Uydunet Nedir ? Nasıl çalışır ?

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Katılım
16 Nis 2014
Mesajlar
341
Tepki Puanı
21
Puanları
18
Uydunet evinize çekilen kablolu tv hizmetinin internet versiyonudur. Uydunet denilmesinin sebebi bu işi yapan Turksat firmasına ait olmasıdır. Zamanında yoğun şekilde altyapı yatırımları yapılmadığı için malesef sınırlı bir bölgede hizmet vermektedir. Uydunet hizmeti genel olarak kablolu tv ile birlikte alınmaktadır. En son bildiğim kadarıyla 21 il merkezinde belirli noktalarda hizmet vermekteydiler. 1999-2004 yılları arasında oldukça popüler olan uydunet internet bağlantısı adsl hizmetlerinin karşısında malesef yenilgiyi tatmıştır. Bağlantı kalitesi olarak oldukça stabil ve sorunsuz olan uydunet müşteri potansiyelini en iyi koruyan firmalardan birisidir. Uydunet ve tv için evinize çekilen kablo ve özel modemi ile çalışan uydunet size hem internet ve tv hizmeti vermektedir.
 
KablosuzNet Reklam Alanı