Tanıtım Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması

aysuyigiter

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
211
Tepki Puanı
9
Puanları
18
Yaş
32
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Url
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mindfreegames.yedi
Site Title
Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması
Yenilikçi beyin jimnastiği uygulamasıyla bilişsel becerileri göstermenin kapıları aralanabilir. Diğer uygulama ve oyunlar, bilişsel becerilerin yalnızca birkaçının hedeflenmesini sağlar; Yedi, benzersiz yaklaşımıyla korteksteki tüm alanların ateşlenmesini sağlar. Görsel, mekansal, sözel, müzik, matematik, hafıza ve motor yeteneklerinizi geliştiren yedi beceri faaliyeti, uygulama içerisinde yer alır. 38 farklı oyun arasından seçim yapabilir ve yüz bin kombinasyon arasından seçim yaparak kendi görevinizi oluşturabilirsiniz.

Uygulama içerisinde seçilen oyunlar, farklı becerileri birleştirirken başarı için tüm oyun seviyelerine katılmak gerekir. Yedi becerinin uygulama vasıtasıyla birleştirilmesiyle beyninize meydan okuyup yeni ilişkilere zemin hazırlarsınız. Oyunlarda birçok farklı bilişsel beceriyi birleştirdikçe bu becerilerden sorumlu olan nöronlar, birlikte ateşlenecek ve birbirine bağlanacaklar. Beyinde bilişsel yetenekleri geliştirecek yeni yollar oluşturacaksınız. Beyin eğitimindeki yenilikler sayesinde kapsamlı brain training yapılmış olur.

Oyunun mekaniği oldukça kolaydır ve kontroller kullanıcı dostudur. Kartlar satın alınarak değerlerinin artması için birleştirilir ve çok daha değerli hale geldiklerinde satılır. Kartların birden fazla boyutu mevcuttur ve her biri kortekste farklı bir nöron grubunu aktive eder. En iyi kart birleştirmelerinin yapılabilmesi ve kartların değerini maksimum düzeyde arttırabilmek için tüm boyutlara dikkat edilmelidir. Yedi, uygulama olarak cognitive program olup beyin gelişimine inanılmaz katkı sağlar.
 

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek,Tüm Yasal Sorumluluk'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

Üst