Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Uzak Masaüstü Bağlantı Yazılımı

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Uzak bağlantı yazılımı yani diğer adıyla uzak masaüstü bağlantı yazılımı bugün çok revaçta olmaya başladı. Firmalar, devlet kurumları veya orta/büyük ölçekte işletmeler çalışanlarının performanslarını gözleyebilmek ve yeterlilikleri hakkında net bilgiler elde etmek için uzak bağlantı yazılımı kullanmaktadır. Patronlar, müdürler, görevliler veya denetleyiciler, Manuel anlamda her çalışanın başında durup yaptığı çalışmaları gözlemek yerine, bilgisayarına kurulan uzak masaüstü bağlantı yazılımı ile incelemelerini çok rahat şekilde yapabilmekteler.

Uzak Masaüstü Bağlantı yazılımı Nereden Alınır ?

Yapılması gereken pc izleme, pc takip yazılımı konusunda uzman ve müşterilerine en yetkin niteliklerle hizmet sağlayan deskgate.com ile görüşmektir. yazılımı satın almak istediğinizde size profesyonel olarak bilgiler sağlıyorlar ve emin olun firmanızda çalışanların bilgisayarınızda neler oluyor kesintisiz olarak görebilmeniz için, deskgate'de çalışan en yetkin yazılımcılar sizin için bu yazılımı geliştiriyor ve dünya'da en beğenilen yazılım altyapılarından biri olmak için gayret sarfediyorlar.


protection-1.jpg
 
KablosuzNet Reklam Alanı