Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Sosyal Medya Hizmeti

 • Konbuyu başlatan Sacred
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 535 -
  Etiketler:

Sacred

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Kas 2017
Mesajlar
17
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Günümüzde birçok marka ve firma sosyal medya üzerinden ürünleri tanıtmaktadır. Teknolojinin gelişmesi sayesinde, firmalar ürünlerini rahat bir şekilde internet üzerinden tanıtabilmektedir. Markasını ve ürünlerini tanıtmak isteyen kişiler, alarak rahat bir şekilde markalarını geliştirebilir. Sosyal medya hizmeti paketleri çeşitli ve ihtiyaca yönelik kazanmaktadır. Bu paketler içerisinde ise şu şekilde hizmetler verilmektedir;

 • Sosyal medya hizmeti içerisinde ilk olarak hesapların aktif hale getirilmesi bulunmaktadır.
 • Yönetilecek olan hesapların hedef kitlesinin belirlenmesi ve doğru hedef kitlesine ulaşması sağlanmaktadır.
 • Hedef kitleye gerekli olan mesajların iletilmesi sağlanmaktadır.
 • Hedef kitleye yönelik paylaşımlar, içerikler, yazılar ve görseller oluşturulmaktadır.
 • Kişilerin görmesi adına doğru saatlerde aktif paylaşımların yapılması.
 • Organik bir şekilde takipçi yükseltmesi, trafiğin yükseltmesi ve sayfanın beğeni oranın yükseltilmesi.
 • Hedef kitleye yönelik paylaşımlar, içerikler, yazılar ve görseller oluşturulmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılmaktadır?

Sosyal medya hizmeti arasında en önemli nokta sosyal medya yönetimidir. Bu yönetim içerisinde Facebook, Youtube ve benzeri sosyal mecralarda bulunan markaların yükseltilmesi yapılmaktadır. Aynı zamanda da hesabınız aktif hale getirilir ve hesap içerisinde baştan revize işlemleri yapılmaktadır. Markanızı temsil eden sosyal medya hesabınızı, bu yönetimi sayesinde doğru hedef kitlesine ulaştırılır. Aynı zamanda da doğru zamanda, belirli paylaşımlar yapılarak yayın trafiğiniz arttırılır. Özel strateji sayesinde kişiler sosyal medya yönetimlerini firmamıza emanet ederek, doğru bir yükseltme içerisine girebilirler.

Kaliteli Sosyal Medya Hizmeti

Kaliteli sosyal medya hizmeti için firmamız, markanıza özel içerikler oluşturmaktadır. Bununla beraber hedef kitle için özel içerik üretilmleri, yazılar ve görseller oluşturulmaktadır. Belirlenen bütün bu özellikler sayesinde, markanız daha çok ön plana çıkmaktadır ve sayfanız daha çok trafik almaktadır. Bununla beraber doğru bir strateji markanızı ve firmanızı daha güvenlir bir hale getirmektedir. Kaliteli bir sosyal medya hizmeti için özel olarak sizler için yazım ve grafikler çıkarılmaktadır ve bununla beraber aylık paylaşım grafikleriniz oluşturulmaktadır. Sosyal medya yönetimi özellikle işletme hesapları için oldukça önemlidir. Bununla beraber paylaşımların, doğru saatlerde yapılması oldukça önemlidir. Sosyal medyada, trafik akışlarının belirli bir saati bulunmaktadır. Hedef kitleyi belirlemek için trafik akışının vaktini doğru ayarlamak gerekmektedir. Doğru grafik ve strateji ile beraber daha rahat bir şekilde firmanızı yükseltebilirsiniz.
 
KablosuzNet Reklam Alanı