Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Nişantaşı Gelinlik Modelleri

aysuyigiter

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
91
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Url
https://www.busrahas.com/
Site Title
Nişantaşı Gelinlik Modelleri
Her kadının hayal ettiği gelinliğinin muhteşem olmasıdır. Hayatta bir defa olacak olan düğünün kadınlar için en vazgeçilmez parçası, gelinliklerdir. Nişantaşı gelinlik seçenekleri, bu anlamda her gelin adayının ihtiyacına yön verecek özelliktedir. Çünkü farklı tarzlara hitap eden birçok gelinlik modeli bulunaktadır. Tasarlanan koleksiyonların, tarz olarak birbirinden ayrıldığını söyleyebiliriz. Gelinlik modelleri arasında; vintage, A kesim, prenses gelinlik, sade, gösterişli, kabarık ve benzeri seçenekler yer alır. Gelinliklerin farklı tül, inci ve aksesuarlar ile süslenmesi, gelin adaylarının dikkatini çekmektedir. Seçenekler arasında yer alan gelinliklerin zamansız olan tasarımları da dikkat çekmektedir. Düğünün nerede yapıldığıyla ilişkili olarak uygun bir gelinlik modeli belirleyebilirsiniz.

Yeni yılda düğünü olan gelin adayları, şimdiden gelinlik araştırması yapmaktadır. 2022 gelinlik modelleri, hiç olmadığı kadar sıra dışı ve şık özelliklerde tasarlanmıştır. Özellikle, dantel, güpür ve buna benzer detayların çoğunlukta olduğu gelinlikler, gelin adaylarının dikkatini çekmektedir. Şık gelinlik modellerinin yanı sıra, farklı taç ve gelinlik süsleri de seçenekler arasında yerini alır. Yaz, kış ve bahar düğünlerine özel olarak üretilen birçok gelinlik modeli bulunmaktadır. 2022 yılında kişiselleştirilebilir özellikte olan gelinlik modelleri de üretilecektir. Tasarım formları, gelinlerin istediği şıklık ve özellikte tasarımlara imza atılmaktadır. Son derece şık ve gösterişli olan gelinliklerin her bedene hitap ettiğini de söyleyebiliriz.
 
KablosuzNet Reklam Alanı