Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kids Shield Ebeveyn Takip Uygulaması

aysuyigiter

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
49
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
anne babaların takip uygulaması, genel olarak çocukların güvenilirliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Anne babalar, çocuklarının güvende olmaları için bu uygulamayı cep telefonlarına indirebilirler. Bunun yanı sıra, acil durumlarda da çocukların telefon üzerinden izlenmesine olanak sağlayan uygulamalardır. Son derece işlevsel olan uygulaması, ebeveynler için son derece güvenilir bir programdır. Telefon izleme programı olarak da ifade edilen bu sistemler, herhangi bir cihazda uzaktan gözetmeye yardımcı olur. Bunun yanı sıra, farklı bir kişinin gizlice uzaktan kumanda izlenmesine yardımcı olan uygulamalardan bir tanesidir. Bu sistemler, en iyi anne baba kontrol uygulamaları arasında yerini alır.

Çocuk takip uygulamalarını Android cep telefonlarına indirdikten sonra, yaparak, sisteme girebilirsiniz. Ayrıca monitör minör bu izleme için son derece kaliteli bir uygulamadır. Uygulamanın özellikleri ise dünyada çoğu anne babanın dikkatini çekmeyi başarmıştır. Uluslararası olarak bir milyondan fazla kullanıcı tarafından ebeveyn programları kullanılır. İzleme ihtiyacı duyan anne babalar için çocuk takip uygulamaları son derece idealdir. Ayrıca bu uygulamalar, bütün Android işletim sistemli cihazlara rahatlıkla kurulabilmektedir. Hedef cihazdan da izlenildiği gibi bir his ya da fark durumu mümkün olmamaktadır. Bu uygulamalar, köklendirme gerektirmeyen sistemler ile çalışır. Monitör minör, bu anlamda son teknolojiler ile üretilen programladır. Takip programlarına sahip olmak için linkini ziyaret edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı