Forum Kurallar─▒

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
Forum Kullan─▒m Kurallar─▒

1: Sitemizde warez, hack, illegal vb paylas─▒mlar─▒n yap─▒lmas─▒ kesinlikle yasakt─▒r.
2: Sitemizde Yap─▒mc─▒s─▒ndan ─░zin almadan eklenti, tema, sablon Vb meteryal yay─▒nlanmas─▒ kesinlikle yasakt─▒r.
3: Forumda yard─▒m konular─▒ acarken "acil" "├Ânemli" vb tarz─▒ basl─▒klar la yard─▒m konusu acmay─▒n─▒z.
4: Yard─▒m konusu acarken konuyu k─▒saca basl─▒kta belirtiniz.
5: Eklenti, sablon vb meteryali paylasmadan ├Ânce l├╝tfen arama yap─▒n─▒z.
6: Bir ├Ânceki madde yard─▒m eklenti vb konular icinde gecerlidir.
7: Konulara verilen cevaplara etige uygun olmayan k├╝f├╝r, hakaret, asag─▒l─▒y─▒c─▒ tutum g├Âsteren kullan─▒c─▒lar s├╝resiz sitemizden uzaklast─▒r─▒l─▒cakt─▒r.
8: Konu acarken mutlaka kaynak g├Âsteriniz, Eklenti vs temalarda ise mutlaka caps, yada demo site g├Âsteriniz.( Yeni sunulmus konular icin)
9: Konular icerisinde b├╝y├╝k harfle yazmak yasakt─▒r, Makalelerin t├╝m├╝ kal─▒n harfle yaz─▒lmas─▒ yasakt─▒r. Sadece belirleyici ve ├Ânemli b├Âl├╝mleri belirginlestiriniz.
Site y├Ânetimi haber vermeden kurallarda degisiklik yapma hakk─▒n─▒ gizli tutar.Foruma ├ťye olan her ├ťye, ├ťyelik Kurallarini tamamen okumu┼č ve kabul etmi┼č say─▒laca─č─▒ndan, sonradan bilmiyordum yada g├Ârmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek,T├╝m Yasal Sorumluluk'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

├ťst