Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım El Yapımı Deri Cüzdan Satış Sitesi

aysuyigiter

Gold Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
100
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
son zamanlarda hediyelikler arasında sık sık tercih edilen bir üründür. Farklı işçilikler ile imal edilen el yapımı cüzdanlar, farklı deri malzemeler kullanılarak tasarlanır. Benzersiz ürünlerin en kaliteli malzemeler ile yapıldığı seçenekler, her ihtiyaca ve zevke hitap eder. Cüzdan, kartlık ve benzeri ürünler, düz ya da kişisel olarak tasarlanabilmektedir. Yani seçenekler arasında; da yer alır. Kişisel olarak tasarlanan cüzdanların üzerine isim, soy isim, unvan ve benzeri baskılar yapılır. Böylece kişilerin el emeğiyle yapılmış cüzdanların üzerinde isim ve içeriklere yer verilmiştir. Deri ürünler, farklı ürünlerin oluşturulması için kullanılmaktadır.

yanı sıra, kartlık ve benzeri ürünler de site üzerinde yer alır. Farklı boyutlarda ve iç hazne özellikleriyle üretilen deri cüzdanlar, sağlam işçilikleriyle dikkat çekmektedir. Cüzdanların yanı sıra, kalemlik, saat kılıfı, Macbook kabı, anahtarlık gibi ürünler de seçenekler arasındadır. Bu ürünler, saf deriden imal edilerek, dayanıklılığı artırılmıştır. Deri malzemeler kullanılarak, erkek ve kadınların tarzına hitap eden üretimler yapılır. Sitedeki kategoriler arasında; anahtarlık, aksesuar, iPad, günlük yaşam ürünleri ve benzeri yer alır. Bu ürünler, farklı kullanım amaçlarına hitap eden ve son derece başarılı tasarımlara sahiptir. Ürün seçeneklerini kontrol ederek ihtiyacınız olan ürünü satın almak için linkine tıklamanız yeterli olacaktır.
 
KablosuzNet Reklam Alanı