Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Yeni Nesil Bilgi Bloğu "Bilen Konuşur" Yayında!

bilenkonusurcom

BANNED!
Yasaklı Üye!
Katılım
7 Nis 2020
Mesajlar
1
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
Konum
İstanbul
Cinsiyet
bay
İlgi Alanı
webmaster
bilen-konusur-forum-tanitim-banner.png


Günümüz teknolojilerinde merak ettiğiniz herhangi bir bilgiye, en hızlı ulaşmanın yolu internettir. Fakat internet öyle geniş bir denizdir ki, bazen aradığınız bilgiye ulaşmak çok zor olabilir. İşte bu uçsuz bucaksız bilgi denizinde sizi en doğru bilgiye, uğraştırmadan götüren ; , , , , , , , , , , , ve gibi bir çok kategoride en güncel ve en sade bilgileri okumanızı sağlıyor. Yaklaşık 13 ana kategoride hizmet vermeye başlayan Bilen Konuşur, 50'ye yakın alt kategori ile ve alanında uzman içerik editörleri ile siz değerli takipçilerine hizmet vermek için yayın hayatına başlamıştır.

Okumak, bilgilenmek ve çeşitli konularda fikir sahibi olmak isteyenler için en doğru web sitelerinden biri olan Bilen Konuşur; "insan okudukça bilgilenir, bilgilendikçe özgüveni artar ve özgüveni arttıkça da konuşmak, anlatmak ister" mottosuyla ziyaretçilerine bir birinden kaliteli ve özgün içerikler sunmaktadır. Okuduğunuz konular sayesinde aileniz içerisinde, iş arkadaşlarınızla veya diğer çevrenizdeki insanlara karşı sizleri bilgili ve özgüvenli bir şekilde konuşmaya teşvik ediyoruz.

Bilen Konuşur'da Neler Bulabilirsiniz?

Teknoloji meraklıları için ayırdığımız köşemizde; ve çözümlerine dair bilgiler, bilgisayar tercileri için hem yazılımsal hem donanımsal bilgiler, için arıza durumundaki çözümler ve teknik bilgiler olmak üzere bir çok konuyu bulabilirsiniz.

Sağlık kategorimizde ise; dan, erkek ile ilgili hastalıklardan, çocuk gelişimi ve çocukları ilgilendiren hastalıklardan, durumunda yaşanan sorunlar ve rahatsızlıklardan, ruh sağlığınızı doğrudan etkileyebilecek durumlardan ve alternatif tıp gibi konularda içerikler bulabilirsiniz.

Aile kategorisinde ise ve doğum sonrasında yaşanan dan, bebeklik döneminde bebeğe olan yaklaşımlardan, ergenlik dönemindeki sıkıntılara kadar daha birçok konuda sizlere kaliteli içerikler sunmaktadır.

Günümüz teknolojisi en aktif kullanan gençler içinde mükemmel bir kategori çalışması yaptık. İlişkiler kategorimiz ve 4 alt başlığı , yeni ilişki, ve ayrılık konularındaki güncel ve özgün içeriklerimiz ile genç arkadaşlarımızı da unutmadık.

Kadın ziyaretçilerimiz için moda kategorisi, , ve alt başlıkları ile astroloji ve diyet kategorilerinde bir çok özgün içeriğimiz bulunmakta.

Erkek, kadın, yaşlı, genç ayırt etmeden her şartta her kitleye güncel, özgün, kaliteli bilgiler paylaşmak için çabalayan Bilen Konuşur; gündelik yaşantıda karşılaşılan sorunlar ve çözümleri için, eğitim konusundaki ve dersler hakkında en güncel haberleri sizlere sunmaktadır.

Bilen Konuşur, tüm bu bilgi zenginliğini sizlere sosyal medya hesapları üzerinden de aktif bir şekilde ulaştırmaktadır. En son paylaşılan haberleri öğrenmek için Bilen Konuşur'u sosyal medya platformları üzerinden de takip edebilirsiniz. Paylaşılan haberlerin alt kısmında bulunan yorum bölümüne kendi yorumlarınızı, düşüncelerinizi yazarak sizin gibi doğru bilgiyi arayan diğer ziyaretçiler ile kendi tecrübe ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Siz de daha çok bilgi, haber ve gündeme dair gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız Bilen Konuşur'u adresinden takip edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı