Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Yayınevi Kitap Bastırma Hizmetleri

aysuyigiter

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
90
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
şirketi olarak hizmet veren bu site, sektörün her alanında çalışmalar yapmaktadır. Tecrübe sahibi ve akademik kariyeri olan ekipler ile başarılı işler çıkarılmaktadır. Yayıncılık alanında, farklı baskı kağıtları üzerine kalite düzeyi yüksek baskılar yapılarak, başarılı sonuçlar elde edilir. Bu yayınevinden genel olarak alacağınız hizmetler arasında; kitabın mizanpaj, iç dizgi ve grafik yapımı, sayfa, baskı ve baskı maliyetleri, bandrol alımı, 10 kitabın ücretsiz gönderimi ve benzeri olarak sıralayabiliriz. Farklı konular ve içeriklerde kitap çıkarmak isteyen, şair ve yazarlar için çeşitli çalışmalar yapılır. isteyen bireyler için son derece kaliteli baskılarla sonuca ulaşılır. Üstelik basım, yayım ve dağıtımla ilgili tahakkuk edilecek bütün vergiler yayınevine aittir.

genel olarak, belli başlı konulara göre değişkenlik gösterir. Çünkü her kitabın sayfa sayısı, basılacak kâğıt kalitesi ve kapak özellikleri birbirinden farklıdır. Bu durumlardan kaynaklı olarak kitapların basım ücreti, basım yapılacak işe göre farklılaşır. Ekonomik paket olarak siteden alacağınız hizmetler sayesinde, son derece uygun fiyatlarla bu işlemi yaptırabilirsiniz. Sitede yer alan diğer hizmetler arasında ise profesyonel paketler, akademik paketler, Türkçe kitap bölümü, İngilizce kitap bölümü, yayın paketleri ve akademik yayınlar olarak sıralanabilir. Bu hizmetlerden herhangi birinden yararlanmak istiyorsanız, linkine tıklayarak çalışmaları detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Reklam Alanı