Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Whitefest 2021 Uludağ Festivali

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Eğlenmek hepimizin hakkı ve arkadaşlarımızla, sevgilimizle, eşimizle veya yakınlarımızla unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşamalıyız. Whitefest size müthiş bir fırsat sunuyor. Bursa uludağ'da kış sezonuna girilirken whitefest 2021 festivalinin başlayacağı duyuruldu. 2021 yılı emin olun 2020 yılından çok çok daha fazla eğlenceli geçecek ve bu festivalde türkiyenin en çok tanınan ve sevilen sanatçıları sizlere konserlerini verecekler. Eğlence, yemek, gezmek, dans, müzik. Tüm bunların tadına doyacağınıza emin olmanızı istiyoruz. festivali hakkında öğrenmek istediğiniz detaylar mutlaka vardır şimdi onları da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Whitefest 2021 festivali ile ilgili en çok merak edilen sorulardan ve konulardan birtanesi olan whitefest fiyatları, erken rezervasyon imkanları, covid19 gibi salgın hastalıklara karşı gerekli tedbirlerin alınıp alınmadığı hususlarında detaylı ve ön bilgilendirme istiyorsunuz mutlaka. Eğer whitefest 2021 festivaline erkenden rezervasyon yaptırmak istiyorsanız letsuludag.com adresinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı