Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Üniversite Öğrenci Forumu

pcshift

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
73
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
41
Konum
Antalya
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Seo
vbulletin4_logo.png


Her yıl olduğu gibi üniversite öğrencileri için kayıt ve yerleştirme dönemleri başlıyor. Öğrencilerin kazandıkları okullar ve okumak için gidecekleri iller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekleri web sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Sizler gibi üniversite hayatına ilk adımı atacak kişilerin toplandığı ve bilgi paylaşımlarında bulunduğu bu platformda karşılaşabileceğiniz tüm zorluklarla ilgili detaylar en ince ayrıntısına kadar üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Aklınıza takılan soruların cevaplarını forum sitemizde aktif olarak diğer üyelere yöneltebilir ve cevaplar arayabilirsiniz. Ayrıca devlet kurumları ve vakıfların ihtiyaç sahibi öğrenciler için her yıl düzenli olarak sunduğu burslar sayesinde üniversite öğrencilerinin okumalarına yardımcı olabilmek adına önemli adımlar bu yılda atılmaktadır.

Haberdar olabileceğiniz ve başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ile sizde başvurunuzu yaparak öğrenim hayatınız boyunca size maddi destek sağlayacak burslardan bilgilerinizi sunmanız neticesinde faydalanma imkânı yakalayabileceksiniz. Üniversite yerleşiminden sonra da aynı bölümü paylaştığınız kişiler arasında bilgi paylaşımlarını sürdürerek web sitemizde ki paylaşım platformlarını kullanarak öğrenciler arasında bilgi paylaşımında aktif rol oynayabilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı