Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Türkiye’nin Blockchain Haber Sitesi

aysuyigiter

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
62
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
ve benzeri konuları takip etmek için haber sitesinde yer alan gündemleri kontrol edebilirsiniz. Sanal para olarak bilinen Bitcoinlerin farklı gelişim süreçleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz. Gündemde olan küresel konular ve kripto paranın gelişimiyle ilgili çeşitli konular üzerinde durulmuştur. Her gün piyasanın durumuna göre anlaşılır ve sıcak bir şekilde bilgi paylaşımı yapılmaktadır. ile ilgili gündemin gelişimleri ve en hızlı açıklanan durumlar takipçilerle buluşturulur. Haberlerin tarafsız bir şeklide sunulması ve doğru bilgi paylaşımları son derece kapsamlı hizmetlerdir. Gündemi sıkı sıkıya takip eden bitcoin yatırımcıları, verilen bilgilerden dolayı farklı çalışmalar yapabilirler.

Bitcoin haberlerinin yanı sıra, konusunda da sitede yer alan haberler bulunmaktadır. Örneğin, Visa içerik üreticilerinin NFT programını başlatma planları, NFT koleksiyonları ve benzeri haberlere site üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan haber içerikleri arasında sıralanabilecek birden fazla konu vardır. Örneğin, genel haberler, bitcoin haberleri, kripto sözlük, NFT haberleri, sosyal gündemle ilgili de siteden bilgi alabilmeniz mümkündür. Bitcoin haberleri ve diğer konularla ilgili sitede verilen haberler ve içerikler doğruluğu yüksek ve son derece gerçektir. Sitede yer alan her bir haber kategorisi dikkat çekici ve ilgililerin sürekli takip ettiği özelliktedir. Bitcoin’in ulusal ve uluslararası gelişimleri ve çeşitli haberleri site üzerinden takip edebilirsiniz. linkine tıklayarak haberleri kontrol edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı