Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Tüketiciye Ulaşırken Etiket Baskısını Hafife Almayın

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Günümüzün tüketici türü bilgiyi talep etmekte ve bunu mümkün olan en kolay, en uygun şekilde istemektedir. Bunu yapmanın en iyi yolu ise kusursuz ile tüketicinin karşısına çıkmaktır.

Tüketicilerin %37'si rakip markanın daha ayrıntılı ürün bilgilerine sahip olması durumunda başka bir markaya geçmeye isteklidir. Markanızı etkili bir etiket baskısı ile net ve özlü bir dil kullanarak sattığınızdan emin olmalısınız. Ürün etiketi baskısı, kullanım talimatları, ürünün neden daha iyi olduğu ve faydaları hakkında önemli bilgiler sağlamalısınız. Etiket baskısı üzerinde aşırı içerikten, yanlış bilgiden ve en önemlisi dilinizdeki tutarsızlıklardan kaçınmalısınız. Potansiyel müşteriniz, kafası karışmış bir okuyucu değil, bilinçli bir tüketici olmak istiyor.

olarak tüm bunların bilincinde olarak etiket baskısı ihtiyaçlarınızda et etkili çözümleri üretiyoruz. Etiket baskısının raflarda yer alan ürününüzün satışlarını ne oranda etkileyeceği konusunda yapılan araştırmalar bunun rakip firmalara göre tercih edilme sıklığını pozitif yönde etkilediğini kanıtladı. Ürünlerinizi tüketiciye marka itibarınızı arttırarak ulaştırmak istiyorsanız etiket baskı hizmetlerimize göz atabilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı