Tp-Link M5360 3G Kablosuz Mobil Modem Satışları Başladı

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Tp-Link-M5360.jpg

Günümüzde artık herşeyin mobil sektöre geçmeye başladığının farkına varan büyük firmalar geleceğe yönelik yatırımlarını da bu alana kaydırmaya başladılar. Tp-link firması mobil modem olarak piyasaya sürdüğü
M5360 kablosuz cihazını Türkiye'de satışa sundu.

Tp-Link [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]M5360 cihazı içersine taktığınız simkart üzerinde ki interneti 10 kullanıcıya kadar kablosuz olarak dağıtma özelliğine sahip bir ürün. Cihaz şu an için 21.6 Mbps'e kadar indirme ve 5.76 Mps'e kadar yükleme hızlarını destekliyor.[/FONT]

Tp-Link
[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]M5360 mobil modem rakiplerinin önünde birçok özellik ile geliyor. Benim en çok dikkatimi çeken konu kendi içersinde ki bataryası oldu. 5200 mah gücündeki bu batarya herhangi bir elektrik kesintisi durumunda cihazı yaklaşık 15-20 saat daha çalıştırmaya yetiyor. Bu kadarla yetinmemişler cihaz üzerinden alacağınız mini usb çıkışı ile telefonunuzu ve tabletinizi şarj edebiliyorsunuz.

[/FONT]Tp-Link [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]M5360 bir diğer güzel özelliklerinden birisi cihaz üzerindeki 32 gb'a kadar destek sağlayan micro sd kart girişi sayesinde kablosuz internet paylaştığınız cihazlar arasında dosya transferini ve ortak ağ konumunu mümkün kılıyor. Bir anlamda kablosuz ağınıza bağlı usb harici bellek gibi düşünebilirsiniz.

[/FONT]Tp-Link [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]M5360 cihazın üzerinde ki OLED olarak adlandırılan organik led ekran ile cihaz hakkındaki bazı bilgileri hızlıca kontrol edebiliyorsunuz. Ülkemiz de satış fiyatları yaklaşık 225-250 TL civarında başlıyor garanti durumu, paralel ithalat vs durumlarına göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Ürün malesef elimizde olmadığı için testlerini yapamadık. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.[/FONT]

yagmurcu

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
sayin hasip bey , ben de tp-link m5360 var. ama micro sd karta kablosuz nasil baglanacagimi bulamadim. yardimci olursaniz sevinirim

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
sayin hasip bey , ben de tp-link m5360 var. ama micro sd karta kablosuz nasil baglanacagimi bulamadim. yardimci olursaniz sevinirim

Biraz daha ayrıntılı bilgiler vermeniz gerekiyor. Örneğin bilgisayarınızın işletim sistemi, dosya ve yazıcı bulma açıkmı ? Ayrıca ağdaki diğer bilgisayarlar paylaşımı görebiliyormu ? SD kartın sorunsuz olarak çalıştığına eminmisiniz. Ekran görüntüleri ilede desteklerseniz yardımcı olmamız kolaylaşacaktır.

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!