Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Toptan Sal Ürünleri Siparişi

aysuyigiter

Gold Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
100
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Site Url
https://www.serverscarves.com/
Site Title
Toptan Sal Ürünleri Siparişi
Toptan sal satışı yapan sitenin farklı özellikler ve görselliklerde modellere ürün gamı içinde yer verdiğini söyleyebiliriz. Bu marka, sektörün önde gelen firmalarından bir tanesidir. Tesettür giyim alanında trend haline gelen ürünler ile sık sık tercih edilen bir platformdur. Firma, ticari faaliyetlerine tekstil imalatçısı ve tedarikçisi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda, profesyonel çözümler sunarak, müşteri ihtiyaçlarına tam olarak yanıt vermektedir. Şal ürünlerinin yanı sıra, tesettür giyime yön veren toptan esarp satışı da yapılmaktadır Şal ve eşarp modelleri konusunda oldukça yenilikçi bir bakış açısıyla üretimlerini yapan sitenin uygun fiyatlar ile ürün satışı yaptığını söylemek mümkündür. Satışa sunduğu şallar, krep, koton, pamuklu, jakarlı, boneli, aerobin, iki renkli, Medine, pırıltı, mira, altın varaklı ve benzeri olarak çeşitlilik gösterir. Şallardaki işçilik, kumaş kalitesi ve benzeri nitelikler dikkat çekicidir. Kaliteli tesettür ürünlerini bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesine site üzerinde yer verilmiştir. Şalların penye, şifon ve mucize gibi seçenekleri de bulunmaktadır.

Şal ve eşarp satışlarının yanı sıra, toptan bone modellerini de site üzerinde bulabilirsiniz. Bonelerin eşarp ya da şal içine takılan seçenekleri vardır. Aynı zamanda, tekli olarak takabileceğiniz bonelerinde olduğunu söyleyebiliriz. Bonelerin yanı sıra, tesettür giyim konusunda trend olan farklı ürünlerinde site üzerinde farklı seçenekler halinde yer alır. Ürün grubu içinde yer alan wholesale hijab modelleri de tesettürlü kadınlar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Kaliteli ve nitelikli olan ürünler, farklı kullanıcı zevklerine hitap eder. Markanın uzman kadrosu ve müşteri taleplerini göz önüne alan çalışma prensibiyle yoluna devam eder. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti sağlanarak ürün satışı yapılmaktadır. Satışa sunulan desenli wholesale scarf ürünleri de kış aylarında rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Marka ürettiği bu tesettür malzemeler ile hedeflediği yurt dışı ülkelerine de satış yapmayı başarmıştır. Yurt dışı pazarına geniş ve kaliteli ürün sunumu yapmaktadır. Aynı zamanda, sitede yer alan bağlı bone ve silva bone modelleri de farklı tip ürün kategorileri arasında yerini alır.
 
KablosuzNet Reklam Alanı