Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Sünnet Organizasyonu İçin İlahi Grubu

  • Konbuyu başlatan the
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 486 -
    Etiketler:

the

BANNED!
Yasaklı Üye!
Katılım
12 Ocak 2020
Mesajlar
15
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
36
Konum
ankara
İlahi sünnet organizasyonu isteyen değerli halkımıza yakışır kalitede bir hizmet sunmaktayız. En özel günlerden biri olan sünnet gününde, ilahi grubumuzun ilahi şarkıları eşliğinde geçilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle sünnet etkinliğine gelecek olan misafirlerinizin de bu durumdan hoşnut olmasını sağlayabilirsiniz. Tasavvuf ekiplerimiz için hali hazırda beklemektedir. Hangi adreste olursanız olun adresinizi belirterek olduğunuz yere ilahi grubumuzun gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu konuda başarılı tasavvuf ekibimiz ve geniş ekipmanlarımızla sünnet düğününün güzel şekilde geçmesini sağlamaktayız. Alacağınız hizmetlerden memnuniyet duymanız bizlerin en çok önem vermiş olduğu konulardan birisidir. Sadece sünnet organizasyonları ile sınırlı kalmayarak aynı zamanda , düğün organizasyonları, masa süsleme, sahne kurulumu gibi daha pek çok özenli çalışmalarımıza da yer vermekteyiz.
 
KablosuzNet Reklam Alanı