Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Sülük Tedavisi izmir

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Sülük Ne işe Yarar ?

Öncelikle bu konuyla ilgili sizlere doğru bilgilendirmeyi yapmak istiyoruz. klinikleri ile görüşerek elde ettiğimiz bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Sülükler, tükürüklerinde hirudin adı verilen bir enzim üretir. Bunu, konakçılarının pıhtı oluşturmasını önlemek için üretirler, böylece kanla daha kolay ziyafet çekebilirler. Bir sülük uyguladığınızda, hirudin, sülük çıkarıldıktan sonra 2-3 saat boyunca devam eden kanamaya izin vermek için ısırık bölgesinde lokal olarak hareket eder. Bağlandığında, sülük, doku içindeki basıncı azaltan birikmiş kanın bir kısmını aktif olarak uzaklaştırır. Sülük çıkarıldıktan sonra, biriken venöz kan, sülüğün takıldığı bölgeden akmaya devam eder ve bu doku için tedavi edicidir. Hirudinin etkileri birkaç saate kadar sürebilir. Kan akışı durduğunda artık aktif olmadığını anlayabilirsiniz. O zaman, doktorlar tarafından aksi belirtilmedikçe, başka bir sülük uygulamanız gerekir.

Sülük tedavisi gören tüm hastaların, 1. sülük uygulanmadan önce başlanması ve sülük tedavisinin kesilmesinden 24 saat sonrasına kadar devam etmesi gereken bir florokinolon alması gerekir. Tedavi edilen bölgede açık veya nekrotik yaralar varsa bunlar kapanana kadar antibiyotiğe devam edilmelidir. Bunun nedeni, sülüklerin tükürüklerinde yara enfeksiyonlarına neden olabilen birçok bakteri taşımasıdır.

İzmirde Sülük Tedavisi Nerede Uygulanıyor ?

Şuanda izmirde sülük tedavisi denildiğinde akıllara ilk gelen doktor olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tek yapmanız gereken belirtmiş olduğumuz web sitesi üzerinden kendileriyle temasa geçmektir.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı