Son günlerde yaşananlar hakkında.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Malum son günlerde ülkemiz karman çorman olunca bizimde izin yalan oldu erken dönmek zorunda kaldım :) İzinde yapmış olduğum birkaç havadan çekimi yakında sizlerle paylaşıcam. Bunun dışında ne olacak bu ülkenin hali nedir bu ya huzurumuz kalmadı :upset:

Son düzenleme:

Sanaliz

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Ülkenin durumu iyi asıl sıkıntı Ülke çevremizdeki sıkıntının ne olacagı. bizleri de O bataklıgın içerisine sürüklemek için ellerinden geeleni yapıyor KFR takımı. Ama bizler uyandık mı tam uyanrız, işte bu yönünü kestiremiyorlar. Tıpkı, sırtlanların Aslanın avına korkmalarına ragmen saldırmaları gibi. Çünkü ABD yakında açlıktan saldıracak ülke bulmak zorunda :D Fransa ve diğer Vatikan odaklı KFR üyeleri de aynı açlık içerisinde. Korkmalarına ragmen Aslanların yaşadıgı ülkeye(TR) saldırmak isteyişleri,traji komik bir durumdur :) neyse..

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Ortada bir plan olduğu kesin biz bu planların neresindeyiz. Plan kuranmıyız yoksa plan kuranların hedefindemiyiz bunu kestirebilmek çok önemli diye düşünüyorum.

Sanaliz

Kablosuz İnternet
Kayıtlı Kullanıcı
Aslında Kalubelada belirlenmiş ve kesinleşmiş bu olaya karşın ne kadar plan yapsak boş. Çünkü bazı şeyler vardır ki,Yeryüzünde yaşayanlar buna karşı hiçbirşey yapamazlar.! Tıpkı Dünyayı yer yer kasıp kavuran fırtınalar,seller,hortumlar,depremler ve diger afetler karşısında hiçbirşey yapılamadığı gibi.
Bizler sadece bir yol seçme hakkına sahip birer talebeyiz ve verilen Kuran derslerini bilmek ya da bilmemek (istemek ya da istememek) arasında özgür bırakılmışız sadece

1. Dünya savaşı oldu 2. Dünya savaşı oldu ve sıra geldi Kıyamet savaşı olarak nitelendirilen ve geçmişteki hiçbir harp'e benzemeyeceği söylenen çok büyük bir kıyım kapıya dayandı. Bunun son ve en büyük 3. Dünya savaşı olacağı aşikar. Bu savaş olacak çünkü Kutsal kitapta yer alan ve adı ''Merhale-i Kubra olarak tanımlanmış ve KFR nin Sonu olarakta bilinen en büyük çarpışma olacaktır.

Peki bu savaşı Kim mi kazanacak!! :) Elbette ki; ALLAH c.c. ve onun yolunda gidenler.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Bir bebek birde forum var işte :) Onlarla uğraşıyorum. Bana burdan ulaşırsın her zaman :)

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!