Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Şehirler Arası Nakliyat

akdenizekspres

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
13 Mar 2020
Mesajlar
5
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
65
Konum
hacılar cad.
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Nakliyat
Akdeniz Ekspres ailesi olarak 25 yıla yakın tecrübesi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Şu son 10 yıldır ağırlıklı olarak hizmetine önem vermiştir. Uzun yol deneyimi olan şirketimizin İstanbul’dan araçlarımız çıkarak Türkiye’nin her yerine dağılmaktadır. Özellikle Antalya, İzmir ve Ankara başta olmak üzere 81 ile hizmet sunmaktayız. İller arası nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın sağlığını ön planda tutarak eşyalarınızı taşıyoruz. Geniş araç filomuz ile sizlere hizmet sunarak eşyalarınızı koruyarak taşıyoruz. Gerekli paketleme ve ambalajlama yapılmadan eşyalarınız araca yüklenmemektedir. Buna dikkat ederek sizlere hizmet sunuyoruz.

Şehirler arası seferlerimizde firma seçimi önemlidir. Firmanın kurumsal olması eşyalarınızın güvenle ve eksiksiz yeni adresinize ulaşacağı anlamına gelmektedir. Bunun içinde ilk görüşme esnasında firmanın kalitesine odaklanarak karar vermeniz daha doğru olacaktır. Eğer fiyata göre karar verecekseniz de eşyalarınızı zararsız taşıması için başında beklemek daha doğrudur. Çünkü düşük fiyat veren firmalar da eşyalarınız taşımasını paketlemeyerek taşımaktadırlar. Bu sayede eşyalarınız hasar almaktadır. Eğer bu gibi durumlar ile uğraşmak istemiyorsanız firmamız ile kolaylıkla bağlantı kurarak hizmet alabilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı