Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Sade Derma Estetik’te Suda Bisiklet ile Zayıflayın

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster

Suda pedal çevirerek formda kalın


ABD'de ve Avrupa ülkelerinde zayıflamak için popüler teknoloji yöntemlerinden biri olan suda bisiklete binerek kilo verme teknolojisi ‘Hydroshape’, ilk kez İzmir’de Songül Yıldırım Torbaoğlu yönetimindeki Sade Derma Estetik’te hizmet vermeye başladı. ‘Hydroshape’ ile yarım saatlik bir seans ile ortalama 400-600 kalori yakmak mümkün.

Suyun etkisi ile sıkı bir efor sarf etmeden ve vücutta ağrılar yaşamadan form tutmayı sağlayan cihaz İzmir’de büyük ilgi gördü.

ile selülitlerden kurtulmayı, vücuttaki ödemi atmayı ve kasları güçlendirmeyi sağlayan suda bisiklete binerek kilo verme teknolojisi ‘Hydroshape’ ozonterapi, kromaterapi gibi rehabilite edici gibi özellikleri de taşıyor. Pratik bir kullanım imkanı sunan cihaz ile saçlar bozulmadan, makyaj akmadan e binerek kilo vermenin mümkün olduğunu ifade eden Songül Torbaoğlu, 30 dakika süren seanslarda kan dolaşımı hızlandığı için dolaşım bozukluğunu da tedavi edici özelliği olduğunu ifade etti.

“BİSİKLETE BİNERKEN MASAJ ETKİSİ YARATIYOR”

Ozonlu suda pedal çevirerek zayıflama imkanı sunan cihazın aynı zamanda masaj etkisi de yarattığını belirten Songül Torbaoğlu, “‘Hydroshape’ uygulamasıdır. Özellikle Avrupa’da ve Amerika’da incelme, kilo verme, selülit giderme, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı, kas kütlelerini arttırmada etkili ve kendisini kanıtlamış yüksek teknolojili bir cihazdır. 10 metrekarelik cihazda oldukça steril kişiye özel hazırlanmış ozonlu suda pedal çevirerek zayıflıyorsunuz. 16 adet jakuzi sistemi sayesinde siz bisiklet binerken hem masaj etkisi yaratıyor hem de vücudunuzun rahatlamasını sağlıyor. Haftada iki gün 30 dakika kullanılmasını öneriyoruz. 30 dakikada 400 ile 600 kalori yakmak mümkün” açıklamasında bulundu.


“SUDAKİ BASINCI SAYESİNDE VÜCUDU SIKILAŞTIRIYOR VE CİLDİ YENİLİYOR”


firması kurucu yöneticilerinden Ödem atmada ve sıkılaşmada çok destekleyici bir cihaz olduğu için danışanlarına uyguladıkları diyetle birlikte önerdiğini vurgulayan Torbaoğlu, “Ozonterapi özelliği olduğu gibi kromaterapi özelliği de var. Renk terapisi sayesinde vücuttaki renk dengesizliklerini gideriyor. Sudaki basıncı sayesinde vücudu sıkılaştırıyor ve cildi yeniliyor. Pratik bir cihaz. Seanstan sonra makyajınız akmıyor, saçınız bozulmuyor ve ojeniz silinmiyor. İçindeki yüksek oksijen sayesinde uygulama sonunda duş almanız gerekmiyor. ‘Hydroshape’ uygulamasında hijyene önem veriliyor. Ozonlu su sayesinde bakteri üretmez ve her kişiden sonra özel dezenfektanı ile temizlenmektedir” diye konuştu.

hydroshape-suda-bisiklet.jpg
 
KablosuzNet Reklam Alanı