Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Pokemon, Google’dan yatırım aldı

Napoleonic

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
18 Eki 2015
Mesajlar
1
Tepki Puanı
0
Puanları
0
[h=1]Pokemon, Google’dan yatırım aldı[/h]
Geçtiğimiz aylarda fragmanını izlediğimiz Niantic firmasının Pokemon Go oyunu Google tarafından 30 milyon dolar yatırım aldı.

Bu güne kadar Pokemon efsanesinin oyunlarını üreten Nintendo rakiplerine kaptırdığı mobil oyun pazarını eline geçirmek için bu platforma gireceğini açıklamıştı.Bu haberden sonra Nintendo’nun bir Pokemon oyunuyla mobil platformlara adım atılabileceği konuşuluyordu.Google ile birlikte yaptıkları bu yatırımla Nintendo’nun mobil platformlara Pokemonla adım atacağı kesinleşti.
Google da bu büyük pastadan en büyük dilimi almayı düşünüyor.Çünkü fragmanda izlediğimiz oyun kadarıyla Pokemon Go harita bazlı bir oyun olacak.Google da haritalar konusunda oldukça iyi olduğu için beklentilerimizin üzerinde bir oyun gelebilir.Bu da oyun dünyasını sarsacağı anlamına geliyor.
 Kategoriden Popüler Konular

lova1

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Ağu 2016
Mesajlar
2
Tepki Puanı
0
Puanları
0
günümüz gençliği elde telefon yer yer geziyor..
 
KablosuzNet Reklam Alanı