Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Pamuk Yorgan ve Yorgan Hakkında Bilmedikleriniz Burada

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Kışlar yaklaşırken, çoğumuz yataklarımıza ekstra sıcak bir sıcaklık katmak için yatak çarşaflarını aramaya başlıyoruz . Soğuk geceler için nevresim almayı düşündüğünüzde aklınıza gelenler battaniyeler, yorganlar, yorganlar ve yorganlardır. Evet, rahat ve sıcak bir uykunun tadını çıkarmak için bu yatak çarşaflarının en iyisini almak için düşünmeye başlıyorsunuz. Ancak çoğu insan battaniyeler, yorganlar, yorganlar ve yorganlar arasından satın almaları gereken şey konusunda kafasını karıştırır. Bazen insanlar battaniye terimini yorgan, yorgan ve yorgan ile değiştirirler çünkü bunların hepsinin benzer kullanımları vardır.


Yorganlar genellikle battaniyeye göre ağır ve kalındır ve kış aylarında sıcak kalmak için kullanılır. Yorgan ve nevresim takımları hakkında daha fazlasını okuyun . Battaniye ile yorgan arasındaki temel fark , bir battaniyenin dokunan tek tabakalı, yorganın ise üç tabakalı kapitone kaplaması olmasıdır. Evlilik, bir çocuğun doğumu, bir aile üyesinin evden ayrılması veya mezuniyetler gibi önemli yaşam olaylarını işaretlemek için yorgan yapılabilir veya verilebilir.


Battaniye, uyurken veya dinlenirken uyuyanı sıcak tutan dikdörtgen büyük tek katmanlı bir örtüdür. Dokuma battaniyede kullanılan en yaygın malzeme türü battaniyeyi daha kalın ve daha sıcak hale getirdiği için yündür. Battaniyeler için kullanılan diğer malzeme türleri pamuk , kuş tüyü, kaşmir, sentetik, polar, velluks, akrilik ve örme polyesterdir.

uyuyan_kiz_cocugu_urun_fotosu.jpg


Battaniyeler ayrıca egzotik malzemelerden üretilir ve ipek kaplama gibi egzotik işçiliğe sahiptir. Battaniye, özellikle insan vücudunun ısısını hapseden yün elyaflar olmak üzere, elyafların yalıtkan özellikleri sayesinde kişiyi sıcak tutar ve böylece battaniyeyi sıcak hale getirir. Battaniyelerin kullanımları yorganlara , yorganlara ve yorganlara benzer ancak hepsi kalınlık, dolgu / malzeme ve yapı açısından farklılık gösterir.

, 3 katmanlı bir yatak örtüsüdür, yani 3 katmandan oluşur: üst, orta ve arka. Üst katman, aslında farklı desen veya desenlerde farklı kumaş parçalarının dikildiği parçalı bir kumaştır. Dolgu, dolgu veya vatka olarak adlandırılan orta katman, aslında bu malzemelerden herhangi birinin kalın, kabarık katmanıdır: yün, kuş tüyü, pamuk veya polyester, ısınma etkisi verir. Arka veya alt katman, üst katman kumaşına benzer.

Bu 3 katmanın tamamı kapitone adı verilen bir işlemle birbirine dikilir ve bu onları tek bir ortak kumaş parçası yapar. Farklı desen ve desenlerde yapılan dikiş hatları ile yorganın ortasındaki dolgu yerinde tutulur.

Yorganlar genellikle battaniyeye göre ağır ve kalındır ve kış aylarında sıcak kalmak için kullanılır. Yorganlar, dış kumaş üzerine% 100 pamuk ile% 100 pamuk dolgudan yapılırsa yaz veya ilkbaharda da kullanılabilir. Pamuk yorgan üretimi yapan firmalar bu konuda oldukça titiz davranmakta ve kumaşın türüne göre üretim işlemlerini de gerçekleştirmektedir.


Eğer siz de pamuk yorgan üretimi yapan bir firma arıyorsanız Türkiyenin en büyük firmalarından biri olan dukagrp.com size bu konuda istisnasız en iyi hizmeti sağlayabilecek niteliğe sahiptir.
 
KablosuzNet Reklam Alanı