Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Oyun Oynayarak Kelime Dağarcığınızı Geliştirin

thehair

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 May 2020
Mesajlar
6
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
22
Konum
ankara
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
Webmaster
Birçok insan tarzındaki oyunların çok sıkıcı olduğunu düşünebilir ilk başta. Ancak durum bundan çok farklı. Kelime temelli bu oyunlar oynadıkça sizi kendine bağlayan eğitici oyunlardır. Büyük veya küçük fark etmeksizin birçok insanın oynadığı bu oyunlar oldukça popüler olmasının yanı sıra sizin günlük hayatta kullanmak için yeni kelimeler öğrenmenize de yardımcı oluyor.
Farklı harflerden meydana gelen bir sistemde siz anlamlı bir kelime oluşturuyorsunuz. Aslında bu oyunlar birer oyunu. Bu sayede karmaşık harflerden mantıklı bir kelime çıkararak kendi kelime dağarcığınızın gelişmesine katkı sağlıyorsunuz.
Günlük hayatta insanlar pek fazla kelime kullanmazlar. Ama bu oyunlar sayesinde insanlar haberleri bile olmadan kendi zihinlerine her seferinde bir yerleştirerek yeni kelimeler öğreniyorlar.
 
KablosuzNet Reklam Alanı