Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Öğretmenin Çantasından Eğlenceli Çalışmalar

  • Konbuyu başlatan Sacred
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 508 -
    Etiketler:

Sacred

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Kas 2017
Mesajlar
17
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Öğrenciler eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için ek kaynaklara ve internet sitelerine ihtiyaç duyarlar. İnternet üzerinde yer alan pek çok site bu öğrencilerin taleplerine kaynak olabilmek için işe girişse de bir yerde yetersiz kalmaktadır. Çünkü öğrenciler için internet sitelerinde yazılan bilgiler tamamen öğrenmeye dayalı ve doğru bilgilerden oluşması öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarını kolaylaştıracaktır. Bu bağlamda ve kodlama çalışmaları gibi etkinliklerin yer alması öğrencileri hem sitede tutacak hem de öğrenme ihtiyaçlarını kolay şekilde çözüme ulaştıracaktır. Biz de ogretmenincantasi.com internet sitesini kurarak tamamen eğitime odaklanarak öğrencilerin daha kolay öğrenebilmeleri ve derslerine yardımcı olabilmeleri için ek bir kaynak oluşturmaya çalıştık. Eğlenceli matematik çalışmaları ve kodlama etkinlikleri ile öğrencilere gelecek planlaması yaparken farklı bilgileri kazandırmayı amaçladık. Çünkü geleceğin teknoloji çağı olduğunu biliyoruz, teknoloji çağında var olan çocukların da eksik kalmaması ve daha iyi öğrenebilmesi için bizler kodlama etkinlikleri ve kodlama çalışmaları yaparak öğrencilerin gelecek yaşamları için bir alt yapı oluşturuyoruz.

Web sitemizde yer alan pek çok bilgi ve materyallerin tümü öğrencilerin daha kolay bir şekilde öğrenebilmesi için hazırlanmıştır. Özel olarak öğretmenler tarafından hazırlanan bu bilgiler ışığında öğrenciler çok daha kolay şekilde bilgiye ulaşabilecektir. Öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarının hızlı şekilde karşılanabilmesi için okulların yanı sıra güzel bir kaynak olması için web sitemizde farklı yazarlar görev yapmaktadır. Alanında uzman olan yazarlar eşliğinde en doğru bilgileri süzgeçten geçirerek yayınlayan web sitemiz çocukların yaşamını ve geleceğini düşünerek doğru karar alabilmeleri için bir farkındalık oluşturmaktadır. Böylece çocuklar gelecek planlaması yaparken daha doğru ve kesin kararlar alarak hayal ettikleri yerlere çok daha hızlı şekilde gelebileceklerdir. Sizler de web sitemizde yer alan teknoloji odaklı etkinliklere katılarak öğrenme taleplerinizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı