Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Namaz Cübbesi Satış Sitesi

aysuyigiter

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
98
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
, Cuma namazlarında, evde namaz kılarken ve benzeri kullanımlar için sık sık tercih edilen bir üründür. Müslümanlığın gerekliliği ve simgesi haline gelen cübbeler, özel işçilikler kullanılarak imal edilmiştir. Cübbeler, genellikle imamların sık tercih ettiği giysilerdir. Seçenekler arasında, şeritli, düz, desenli ve benzeri işçiliklerle üretilen cübbeler vardır. Özel nakış ve işlemelerle süslenen cübbeler, her bedene uygun özelliklerle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, sitede yer alan malzeme kalitesi en yüksek ürünlerdir. Aynı zamanda, cübbelerin çocuklar ya da yetişkinlere özel olarak imal edilen seçenekleri vardır. Genel olarak, namaz kıldıran hocaların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.

Sitede yer alan modellerinin yanı sıra, seccade, Kur’an-ı Kerim, çocuk ürünleri, hazır setler, Mevlut hediyelikleri, teşbihler ve benzeri ürünler de dikkat çekicidir. Özel işçilikler kullanılarak hazırlanan İslami ürünler, son derece ulaşılabilir fiyatlardadır. Ayrıca bu amaca hitap eden biblo ve misvaklar da sitede yer alan diğer ürün gruplarından bir kaçıdır. Hurmalar, zemzem suları ve cami malzemelerini de site üzerinden temin edebilirsiniz. Her ürünün kendine özel üretim yapısı olduğu için fiyat aralıkları da sabit değildir. Ancak genel olarak, her İslami ürüne site üzerinde yer verilmiştir. Müslümanların ihtiyaçların ve zevklerine hitap eden ürün gruplarını bu siteden temin edebilmesi mümkündür. Tüm seçeneklere linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
KablosuzNet Reklam Alanı