Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Mobilya Montaj

  • Konbuyu başlatan the
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 495 -
    Etiketler:

the

BANNED!
Yasaklı Üye!
Katılım
12 Ocak 2020
Mesajlar
15
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
36
Konum
ankara
AVM’lerin heryeri kapladığı Ataşehir’de gidipte bir mobilya mağazasında bulunan hazır ürünlerden satın almak istemiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. İlk olarak bu noktaya kadar ulaştığınız için çok şanslısınız. Çünkü Ataşehir marangozluk hizmetleri veren sitemiz sayesinde sizlerde kafanızda tasarlamış olduğunuz koltuk takımı, gardolabı veya masa gibi pek çok ürüne sahip olabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve sonrasında hayalinizde olan mobilyaya sahip olmak. Ayrıca hazıradığımız bu ürünlerimiz evlerinize profesyonel ekibimiz tarafından getiriliyor ve işlemi de tamamıyla bize ait oluyor. Yılların verdiği deneyim ve tecrübeden yararlanmak istiyorsanız hiç durmayın. Unutmayın ki, hizmetlerimizde hiç durmadan hala devam ediyor!
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı