Tanıtım Magento 2 Teknik destek

• Konbuyu başlatan pcshift
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 608 -
    Etiketler:

pcshift

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
Seo
magentodestek.png

Magento 2 günümüzde yaygın olarak kullanılan e-ticaret yazılımları arasında başı çekmektedir. Ücretsiz ve ücretli versiyonları ile en çok tercih edilen bu web yazılımı binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Magento uzmanı kişiler tarafından günden güne geliştirilerek ihtiyaç dahilinde farklı özellikler ile karşımıza çıkan bu sistemin kararlılık sürümleri oldukça performanslı çalışmaktadır. Magento Türkiye Destek Ekibi geliştirici kadrosu ve yardım severliği ile müşterilerine e-ticaret yazılımı satış, kurulum ve satış sonrası hizmetleri aksatmadan vermeyi sürdürmektedir. Magento Teknik çalışmalar neticesinde özel yazılımların ve bileşenlerin bir araya getirilerek tüketici ve satıcı ihtiyaçlarını doğrudan tespit edip buna göre yazılım geliştiriciliği sunan özel bir hizmettir.

Magento Yardım ihtiyaçlarınızı destek web sitemiz bağlantılarını takip ederek, dilediğiniz an da iletişim kanallarımızı kullanıp bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Magento Destek ekibimiz bu hususta 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Sizde aklınızda ve hayalinizde ki e-ticaret platformunu oluşturarak para kazanmak istiyorsanız, sağlam adımlar atmak için bizlerle irtibat kurunuz.

Site adresi : www.magento-tr.com

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi