Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Kolayca Anime İzle

  • Konbuyu başlatan the
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 860 -
    Etiketler:

the

BANNED!
Yasaklı Üye!
Katılım
12 Ocak 2020
Mesajlar
15
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
36
Konum
ankara
Anime, tahmin edilemeyen hayran kitlesine mevcut. Sevilen animeleri ve yeni serileri izlemek bazen kolay olmuyor. Sevdiğiniz animeleri bazen internette kolayca bulamayabiliyorsunuz. Bunun için saatlerinizi neredeyse gününüzü harcayabiliyorsunuz. Aslında zamanınızı bu kadar harcamaya hiç gerek yok. ile istediğiniz animeye ulaşabilirsiniz. Saatlerinizi harcamak yerine kısa zamanda binlercesini bulabiliyorsunuz. Her yaşa hitap eden animeler siz ve çocuklarınızla beraber vakit geçirmek için harika bir fırsat olabilir.

Neler İzleyebilirim?
Aklınıza gelebilecek her türde anime türünü izlemeniz mümkün. İzlemek istediğiniz dizilerin adını yazın ve anında yüklenen bölümleri izlemeye başlayın. Yeni sezonları çıkmış olan sevdiğiniz dizilerinizi de burada bulabilirsiniz.

Harika vakit için sevdiklerinde
 
KablosuzNet Reklam Alanı