Tanıtım Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
webmaster
Kişi: Erhan Kaleli
Konu: Kaleli Medya ve Yayın Evi
Tanıtım Özeti:

Merhaba;

Bugün sizlere son günlerde bir çok yerde gördüğünüz konudan bahsetmek istiyoruz. Sn; Erhan Kaleli geçmişi başarı ve emeklerle dolu, vatan aşkıyla Milletimize örnek olacak her çalışmada yer almıştır. Kendisi bir Gazi'dir. Vatanımız ve Milletimiz için canını hiçe sayan, bizlerin rahatı ve özgürlüğü için kendini biran dahi düşünmeden görevlerini yerine getirmiş ve emekli olduktan sonra yaptıkları da takdire şayan. Gelin birlikte Gazi Üstteğmen Erhan Kaleli'yi tanıyalım.

KALELİ MEDYA ve KALELİ MEDYA YAYINEVİ hakkında merak ettikleriniz:

30 Ekim 2018 tarihinde Erhan Kaleli tarafından
Ankara’da KALELİ MEDYA YAPIM adıyla kurulan şirket, 6 Mayıs 2020 tarihinde KALELİ MEDYA YAYINEVİ’ni de bünyesine katarak faaliyet alanlarını genişletti. 25 Aralık 2020 tarihinde ise KALELİ MEDYA YAPIM YAYIN DAĞITIM EĞİTİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adını aldı. Yapım şirketi olarak sinema, dizi film, müzik klibi, sosyal mecra programları konularında farklı bir bakış açısıyla sektöre hizmet ve üretim sağlamayı hedefleyen şirket, yayınevi olarak ise yazar ve okur odaklı bir ilkeyle yayıncılık alanına çok çeşitli ve üretken bir katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Yayınevinin halihazırda ve çok okunan kitapları:

-Bir De Şu Acıdan Bak-Özkan ÖNGEL
-Şizofren-Erhan KALELİ
-Keyifli Öğretmenlik-Dr. Necati YALÇIN
-Gezdiğim Ankara-Dr. Necati YALÇIN
-Solan Çiçekler-Hüsnü Zafer KÖMÜRCÜ
-A’dam Z’ye MSÜ-Zehra AK, Teoman MANSUROĞLU
-Can Kırıntısı-Erhan KALELİ
-Yalnızlık-Erhan KALELİ
-Askerî Okullara Giriş Sağlık Kılavuzu-Serkan KAZİ
-Polis Okullarına Giriş Sağlık Kılavuzu-Serkan KAZİ

KALELİ MEDYA’nın sahibi Erhan KALELİ kimdir?

Türk Asker, Yazar

Erhan KALELİ, 1990 yılında Ankara’da doğdu. 2009’da Kuleli Askerî Lisesini bitirdi. 2013 yılında Kara Harp Okulundan Subay ve Sistem mühendisi olarak mezun oldu. Jandarma Subayı olarak Tunceli, Diyarbakır ve Mardin’de bulunan Komando ve Jandarma Özel Harekat Birliklerinde görev yaptı. “Yaşayan Asker Ressamlar”ın bir üyesidir. Nusaybin’de meskun mahal operasyonlarında görev yaparken yaralandı. Vazife Malulü Gazi olarak Üsteğmen rütbesinde emekli oldu. Ekim 2018’de “KALELİ Medya Yapım”ı kurdu. Nisan 2020’de “KALELİ Medya Yayınevi”ni kurdu. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Arapça bilmektedir.

Kaynaklar:
https://www.erhankaleli.com.tr
https://kalelimedya.com

rsz_bas%CC%A7l%C4%B1ks%C4%B1z-2-1.png

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi