Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım İş Kazası

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Kazaların ne zaman yaşanacağını hiçbir zaman bilemeyiz. Hele ki iş yerinde bir kaza yaşıyorsak bu apayrı bir boyuta ulaşır. kavramına alışık olmalısınız ki olası bir durumda haklarınızı savunabilin. Üretimin yapıldığı iş yerleri, fabrikalar, tesisler, prosesli sistemler, ağır makinelerin olduğu iş yerleri genellikle iş kazalarına oldukça yatkın alanlardır. Ancak bu sıradan bir büroda başınıza kaza gelmeyeceği anlamına gelmiyor. İş yerinde her an bir kazayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu kazalar kimi zaman dikkatsizlik sonucu olabiliyor olsa da kimi zaman işverenin ihmalsizliği yüzünden olur.

Ülkemizde tüm çalışanların sağlık ve güvenliği işveren tarafından korunmak zorundadır. Eğer işvereniniz iş yerinde gerekli güvenlik önemlerini almıyorsa veya bir kaza sonrası bunu yetkili kurumlara bildirmemek için size baskı yapıyorsa, sizi tehdit ediyorsa mutlaka hakkınızı aramalısınız.
İş hukuku avutakı, iş kazası avukatı Caner Besler ile başınıza gelen bir iş kazasının mağduru olmaktan kurtulabilirsiniz. Haklarınızı bilmek, mağdur olmanızı engeller. Eğer yasal olarak bir hakkınız varsa bunu hayatın her alanında kullanmalısınız, söz konusu bir iş yeri ise hem kendiniz hem de iş yerindeki tüm personellerin can güvenliği için gerekli önlemlerin alınmasını hakkınızı arayarak sağlayabilirsiniz. İş kazası hafife alınmaması gereken ve ciddi bir durumdur.
 
KablosuzNet Reklam Alanı