Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım İlk Steroid Kürü Nasıl Olmalıdır? - SporunuYap

burakmehel

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Ağu 2020
Mesajlar
2
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
25
Konum
İzmir
Cinsiyet
erkek

Birçok insan tarafından zararlı olduğu tahmin edilse de sporcular tarafından kas kütlesinin daha iyi noktalara gelmesi ve daha iyi görünümlü bir vücuda sahip olmak için kullanılan steroidler farklı farklı kürler halinde kullanılabilir. İnternet sitemizde paylaşmış olduğumuz kürler ile birlikte doğru kullanım açısından fikir sahibi olabilirsiniz ancak her kürün her insana uygun olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bu sebeple vücut ölçülerinizin alınarak size göre bir tavsiye verilmesi için kendinize bir danışman bulup onunla sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. SporunuYap.com olarak biz de kullanıcılarımıza belirli kriterlere sahip olan kullanıcıların merak ettiği ile ilgili bazı bilgileri paylaşıyoruz. Bilgilerin size uygun olmadığını göz önünde bulundurarak sitemizdeki içeriklerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Her ne olursa olsun steroid kullanırken profesyonel bir destek almayı kesinlikle unutmayın.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı