Google'dan "Pigweed" yeni işletim sistemi geliyor

• Konbuyu başlatan Monarch
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 1K -
    Etiketler:

Monarch

Destek Ekibi!
Yönetici
System Admin
Web sitesi
www.startr.org
İlgi Alanı
Yaşamak
Arama devi Google'ın yeni bir işletim sistemi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Şirket, “Pigweed” olarak isimlendirmeyi planladığı işletim sistemi için ticari marka başvurusunda bulundu. Google, yeni işletim sisteminin ticari marka tescilini yaptırdı. Şirketin bu yönde bir başvuruda bulunduğu, ABD Patent ve Marka Ofisi (USPTO) kayıtlarında yer alan bir belge sayesinde ortaya çıktı.

kablosuznet-4587qqs7445.png

Google'ın haklarını aldığı Pigweed markası "bilgisayar işletim sistemleri" kategorisinde bulunuyor. Henüz bu konuda çok fazla detay yok ancak Pigweed ismini ilk kez duymadığımızı da belirtmek gerek.

Pigweed'e yabancı değiliz
Geçtiğimiz Kasım ayında Google'ın geliştirmekte olduğu bir diğer işletim sistemi olan Fuchsia'nın kodlarında Pigweed ismi görünmüştü. Ayrıca Google Chromium kod deposunda da ortaya çıktığını hatırlıyoruz. Şimdilik Pigweed hakkında sadece tahmin yürütebiliyoruz. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmemiz için Google'ın konuyla ilgili resmi duyuru yapmasını beklememiz gerekecek.

kablosuznet-qw47qw85.png

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!