Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Geri Getirme Büyüsü

  • Konbuyu başlatan olvidamex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 363 -
    Etiketler:

olvidamex

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 Nis 2020
Mesajlar
7
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
31
Konum
istanbul
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
seo
Geri döndürme büyüsü yapmak eş, eski sevgili, eski nişanlı için olabilir. Büyü yaparken medyum hocaya mutlaka büyüyü kimin için yaptığınızı söylemeniz gerekir. En eski zamanlardan beri geri döndürme büyüsü yapılmaktadır. Bu büyüler güçlü etkilere sahiptirler. Ritüelleri zor değildir. Aşk acısı çekenler, giden eşi olmadan yapamayanlar, sevgilisine yeniden kavuşmak isteyen kişiler bu büyüyü yaptırabilirler. Hem erkekler hem de kadınlar bu büyüyü yaptırabilirler. Büyünün tutması ve uzun süre etkili olması için kişinin bazı kuralları takip etmesi gerekir. Her şeyden önemlisi kişinin iyi bir medyum hoca ile çalışmasıdır. Medyum hocaya gerekli olan bütün bilgilerin verilmesi gerekir.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

yaptıktan sonra yapılması gerekenler vardır. Geri döndürme büyüsü yapmak isteyen kişilerin bu kuralları mutlaka uygulaması gerekir. Aksi halde büyü ne kadar etkili olursa olsun, büyüden verim almak mümkün olmaz. Büyü yaptıran kişi, büyünün tutması için sabır etmeyi öğrenmelidir. Büyü anında tutmayabilir. Bu nedenle kişinin sabır etmesi, bu süre zarfında isyankar olmaması gerekir. Büyü yaptıran kişi, büyüden hemen sonra gerçekten yardıma ihtiyacı olan bir kişiye sadaka vermeli, ya da adına yardım yapmalıdır.

Bir kişiye sadaka vermek isteyen kişi, bunu mutlaka ihtiyaç sahibine ulaştırmalıdır. Gerçekten yardıma ihtiyacı olmadan dilenen kişilerden uzak durmak gerekir. Büyü yaptıran kişi çevresinde yardıma muhtaç olduğunu bildiği bir kimseye yardım edebilir. Yardımları ulaştırmak için vakıflardan destek alabilir. Burada önemli nokta yardıma ihtiyacı olan birinin yardım almasıdır. İlla para yardımı yapmak zorunda değilsiniz. Bir kişinin eğitim giderlerini karşılamak, bir kimseye yemek yedirmek ya da kalacak yeri olmayan bir kimseye kapınızı açmak da yardım sayılır. Parasal yardım yapmak isteyen kişiler için belli bir miktar yoktur. Kişi yardımını gönlünden koptuğu kadar yapmalıdır.

En ağır nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsünün Yararları Nelerdir?
saymakla bitmez. Zaten büyünün bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni de budur. Çok etkili geri döndürme büyüsü büyüyü yaptıran kişilere aşağıdaki yararları sağlayacaktır:

Büyü altında olan kişi sevgilisine, eşine ya da nişanlısına kısa süre içinde geri döner.
Büyüyü yapan kişi aşk acısı çekmekten kurtulur.
İki kişi arasında olan muhabbet artar.
Büyülenmiş kişiler büyü yapan kişiden ayrılmazlar.
Çift artık kavga etmez. Tartışmalar son bulur.
İki kişi mutlu ve hayırlı bir beraberliğe başlar.
İki kişinin bir araya gelmesi önünde eğer engel varsa, bu engeller birer birer ortadan kalkar.
Çiftler herkes tarafından örnek kimseler olarak gösterilirler.
Saç Tutamı Kullanarak Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Saç tutamı ile geri getirme büyüsü yapmak en etkili büyü yöntemlerinden bir tanesidir. Büyüyü yapmak kolaydır ve etkisini çabuk gösterir. Ritüeli yapmak için çok uzun süre beklemek gerekmez. Gideni geri getirme büyüsü yapmak isteyen kişinin kimin geri dönmesini istiyorsa o kişinin saç tutamını alması gerekir. Saç tutamı alındıktan sonra, kişinin yaşadığı yerin bahçesine gitmek ve biraz kum almak gerekir. Daha sonra saç tutamı bu kumun içine gömülecektir. Kum, temiz olmalıdır. Saç tutamının gömüldüğü sırada, kişinin dualar okuması gerekir. Dualar içten gelerek okunmalıdır. Okunmak için okunan dualar işe yaramaz, kişiye fayda etmez.

Saç teli kuma gömüldükten sonra kumun güzelce karıştırılması gerekir. Kumu karıştırma sırasında büyü yapan kişinin aklında büyü yaptığı kişinin suratı olmalıdır. Bu şekilde 5 dk kadar kum karıştırılır. Karışan kum, büyü yapan kişinin yatağının altına konur. 2 gün kum yatak altında bekledikten sonra, kum büyü yapılan kişinin yaşadığı yere götürülür. Kumun kişinin kapı eşiğine konulması şarttır. Kum kimsenin görmeyeceği şekilde konumlanmalıdır.

Geri Getirme Duası ile Büyü Yapıldığı Zaman Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Geri getirme duası ile büyü yapılması sırasında dikkat edilmesi gerenler çok önemlidir. Garantili gideni geri getirme büyüsü olması için aşağıdaki noktalara dikkat etmek yeterli olur:

Duanın etkisi anında ortaya çıkmaz. Bu nedenle sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Herkes için duanın etkisi farkı bir zamanda ortaya çıkabilir. Birisi rüyadan 3 gün sonra fayda görürken bir başka insanın büyüden faydalanması için 40 gün süre geçmesi gerekebilir.
Dua okunduğu sırada dua kesinlikle yarım bırakılmamalıdır. Eğer dua bir şekilde yarım kalırsa, kişinin duayı okumaya yeni baştan başlaması gerekir. Kalındığı yerden devam edilen dualar okunursa büyü kesinlikle tutmaz.
Kişi dua ederken duanın gücüne inanmalıdır. Dua öylesine okunmamalıdır. Kişi eğer duanın etkili olmayacağına inanırsa büyü tutmaz.
Dua okunurken ses tonunun iyi ayarlanması gerekir. Ses tonu çok yüksek olmamalıdır. Ses tonu ne de çok alçak olmalıdır.
Dua okunduğu sırada yalnızca duaya odaklı olunmalıdır. Kişinin aklında duadan başka bir şey olmamalıdır. Kişi günlük düşüncelerini, sıkıntılarını ve diğer her şeyi bir kenara bırakmayı öğrenmelidir.
Dua okumak için ortam seçimi çok önemlidir. Ortam ya karanlık ya da tamamen loş olmalıdır. Ortamda dikkat dağıtıcı hiçbir şey olmamalıdır. Dua okunan ortam dağınık, pis ve gürültülü olmamalıdır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Giden sevgilinin geri getirilmesi için bağlama büyüsü yapmak isteyebilirsiniz. Geri döndürme büyüsü yapan kişilerin büyünün kurallarını takip etmesi gerekir. Örneğin büyü yapıldığı zaman büyü ritüelleri harfiyen yerine getirilmelidir. Eksik nokta bulunması halinde kişinin büyüden yeterli fayda alması mümkün olmayabilir. Diğer dikkat edilmesi gereken noktalar ve büyü kuralları şu şekilde sıralanabilir:

Büyü yaptırmak bir sırdır. Bu nedenle kişinin kesinlikle üçüncü kişiler ile büyü yaptırdığını paylaşmaması gerekir.
Ritüeller eksik bırakılmamalıdır. Adım adım gerekli ritüeller yerine getirilmelidir.
Geri getirme büyüsünün kim için yapıldığını medyum hocaya söylemek gerekir. Sevgili, eş ve nişanlı için farklı geri getirme büyüsü ritüelleri uygulanmaktadır. Bu ritüelleri türüne göre gerçekleştirmek gerekir. Eski sevgiliyi döndürme büyüsü için eski sevgili ritüelleri yapılır, eski eş için farklı ritüeller söz konusudur.
Büyü yapan kişi, geri getirmek istediği kişi ile kesinlikle irtibata geçmemelidir. Büyü etkisini gösterdiği zaman kişi zaten büyü yaptıran kişi ile iletişime geçecektir. Eğer büyü yaptıran kişi sevgilisi ile irtibata geçerse büyü bozulmuş olur.
Büyü yapımı sırasında medyum hocaya mümkün olduğu kadar fazla bilgi vermek gerekir. Eksik bilgiler yüzünden medyum hoca yanlış bir işlem yapabilir.
Büyü yaptıktan sonra büyü yaptıran kişinin en fazla 40 güne kadar beklemesi gerekir. 40 gün sonunda kişi eğer herhangi bir etki görmüyorsa, büyüde bir yanlışlık vardır. Büyüde neyin yanlış olduğunun tespit edilmesi gerekir.
Kurşun Kalem Kullanarak Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?
Kurşun kalem ile geri getirme büyüsü yapmak hem kolay hem de pratiktir. Kurşun kalemle büyü yapmak isteyen kişilerin bu kalemleri sıfırdan alması gerekir. Yani daha önceden kullanılmış olan malzemeler ile büyü yapılması mümkün değildir. Her eşyanın üzerine kullanımı sırasında enerji birikimi olur. Bu enerjiler büyünün etkisinin düşmesine neden olabilir. Aşk büyüsü yaparken eşyaların sıfırdan alınmasının sebebi bu enerji birikimlerinin önüne geçmektir.

Bir tane kırmızı renkli bir tane de siyah renkli kurşun kalem almak gerekir. Kalemler temin edildikten sonra a4 boyutunda kağıt almak gerekir. Kağıdın üzerine gerekli sembollerin çizilmesi gerekir. Sembollerin çiziminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey çizim sırasında kişinin duaları uygun şekilde okumasıdır. Siyah renkli kalem ile büyü yapılacak kişinin yüzü ve ağzı çizilir. Kırmız renkli kalem kullanarak ise kişinin gözleri ve saçlarının çizilmesi gerekir. Çizim sırasında kişi farklı hiçbir işle meşgul olmamalıdır.

Gerekli çizimler yapıldıktan sonra çizimin tam ortadan ikiye katlanması gerekir. Çizim katlanırken 3 kere besmele çekilir ve ardından büyü yapılan kişinin ismi anılır. Katlama işleminde sonra çizimin toplam 2 gün boyunca, büyü yapan kişinin yatağının altında saklanması gerekir. 2 gün sonrasında büyü yapılan kişinin yaşadığı evin kapısının eşiğine çizimler saklanır. Çizimlerin kimse tarafından görülmemesi gerekir.

Geri Getirme Büyüsü Altında Olduğunuzu Gösteren Belirtiler

Geri getirme büyüsü altında olunca belirtiler kendin gösterir. Kişi büyü altında olduğu zaman, yalnızca büyülenmiş olduğu kişiyi düşünebilir. Kişi kendini abartılı sevgi gösterileri yaparken bulur. Özellikle 6 günde etki eden geri getirme büyüsü yapıldığında kişi başka bir şey düşünemez hale gelir.

Geri Getirme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Geri getirme büyüsünün etkisi herkes için farkı olabilir. Eğer büyü ikna etme büyüsü gibi diğer büyüler ile birlikte kombinlenirse, büyünün etkisi daha kısa sürede kendini gösterir. yapıldığı zaman ortalama 40 gün beklemek gerekir. Büyünün yapılma şekli, kullanılan yöntem, büyüyü kimin yaptığı, büyü yapılan kişinin sevgilisi olup olmadığı etkenler büyünün etki etme süresini değiştirir. Kişinin sevgilisi varsa etki süresi daha uzun olur.

 
KablosuzNet Reklam Alanı