Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Evden Eve Nakliyat

akdenizekspres

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
13 Mar 2020
Mesajlar
5
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Yaş
65
Konum
hacılar cad.
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Nakliyat
Akdeniz Ekspres 1959 yılında kurulmuş ve kurulduğu andan itibaren kendine geliştirerek müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. , taleplerinde pandemi dönemi dolayısıyla önlem alınarak sizlere hizmet sunmaktayız. Taşıma talebinizde uzman incelemesi ile sizlere taşıma esnasında sunulan hizmeti detaylı anlatmaktadır. Taşıma günü ilk önceliğimiz koruyucu kıyafetler kullanılarak işleme başlatılmaktadır. Koruyucu kıyafetler giyildikten sonra personellerimiz görev dağılımı yaparak işlemlerini yürütmeye başlamaktadır. Görev dağılımından sonra eşyalarınızı de monte ederek paketleme için hazır hale getirilmektedir. De monte edilen eşyalar paketlenerek araca yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkmaktadır. Eşyalarınızı hasarsız teslimatını yaparak müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı profesyonelce taşımasını uygun fiyat teklifleri ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı