Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Etiket Ürünleri Satışı

aysuyigiter

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Eki 2021
Mesajlar
53
Tepki Puanı
6
Puanları
8
Yaş
31
Konum
ankara
Cinsiyet
kadın
İlgi Alanı
moda, seo, tanıtım
Etiket ürünleri satışı yapan bu site, farklı tip etiket seçeneklerine yer vermektedir. Bu etiketler, farklı tip baskılar yapabilen özelliklere sahiptir. seçenekleri arasında, demirbaş etiketleri, eco termal etiketleri, fastyre etiket, garanti etiket, lamin termal etiket, silver mat gümüş etiket, sandviç etiket, poletilen PE etiket, karkas et etiketi ve benzeri yer alır. Bu etiket seçenekleri, farklı sektörlere hitap eden özelliklerle üretilmektedir. Çünkü basım yapılacak olan malzeme türüne bağlı olarak etiketler üretilmektedir. Seçenekler arasında; yazıcılar da yer alır. Bu ürünler ise endüstriyel, masaüstü ve mobil olarak üç grupta kategorize edilir. Ayrıca seçkin markaların ürettiği barkod yazıcılar da son derece kaliteli ürünlerdir.

Etiket ürünleri arasında yer alan seçenekleri de farklı tip üretim yapılarına sahiptir. Wax ribon, wax resin ribon ve resin ribon olarak bu ürünler kategorilere ayrılır. Örneğin, wax ribon ürünleri, ekonomik kullanıma yatkın modellerdir. Barkod yazıcı kullanılan yöntemlerine uygun olmalarının yanı sıra uygun fiyatlarla satışa sunulur. Resin ribonlar ise plastik ve sentetik bazlı etiketler için uygun olan ürünlerdir. En dayanıklı ve sağlam ribonlardan bir tanesidir. Aşınma, kimyasal ve yüksek ısıya karşı da dayanıklı olan modellerdir. Wax resin ribonlar ise wax ve ribon karışımından meydana gelir. Kimyasal ve dış etkenlere karşı direnç gösteren ürünlerdir. linkinden hizmetleri kontrol edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı