Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En iyi Hukuk Büroları

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
En iyi hukuk büroları nasıl olmalıdır ? yani özellikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

BOŞANMA VE AİLE HUKUKU
Boşanma, nafaka, nafaka ve diğer aile hukuku konularını kendi ülkenizde halletmeniz yeterince zor. Türk vatandaşlığına sahip biriyle evliyseniz veya Türkiyede ikamet ediyorsanız veya Türkiyede çocuk sahibiyseniz, ciddi dezavantajlardan kaçınmak için uzman yardımına ihtiyacınız var. Türkiyedeki boşanma davalarınızda size yardımcı olurlar, evlilik mallarının bölünmesi, eş ve çocuk nafakası, velayet ve ziyaret haklarıyla ilgili herhangi bir yan davada sizi temsil ederve tavsiyelerde bulunurlar

MİRAS & VERALIK
Türkiyede miras kanunları ve veraset işlemleri diğer ülkelerden farklıdır ve yurtdışından ve yetersiz yetersiz bilgi ile neredeyse imkansızdır . Türkiye'de mülk ve diğer varlıkları devralan müşterilere danışmanlık yapıyor ve onları temsil ederler. Biz veraset mahkemesi (ve gerekirse diğer ortak mirasçıları), Türkiye'de vergi yetkilileriyle açıklık kazanmaktadır. Türkiye veya sınır ötesi mülklerle ilgili vasiyetnamelerin ve diğer yasal belgelerin hazırlanmasına da yardımcı olurlar.


BORÇ TAHSİLAT VE TİCARİ DAVA
Kendi ülkenizde hak talebinde bulunmak bazen yeterince zordur. Ulusal sınırların ötesinde deneyimli bir profesyonelin yardımı olmadan kaybolursunuz. Türk ticaret hukuku ve davalar karmaşık olabilir ve uzman yardımı gerektirir. Türkiyede borçluların, bir adım önde olmayı başaramazsanız aleyhinize kullanabilecekleri ve kullanacakları birçok yasal hakkı vardır.
Ayrıca ticari sözleşmeler ve anlaşmalar konusunda da yardımcı olunmalıdır ve size tavsiyelerde bulunmalıdır veya sizin için bu tür belgeleri hazırlamamalılar.

'nı bu şekilde değerlendirmek istedik, bu bilgilerin sizlere yardımcı olmasını diliyoruz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı