Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En Çok Tercih Edilen Camci Firmalari

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
Camın modern yaşamda birçok kullanımı vardır. Örneğin, yalıtımlı ve özel işlem görmüş cam, sıcak veya soğuk havada tutar ve ses ile yoğuşmayı kontrol eder. Temperli ve lamine cam, kapıları ve pencereleri daha güvenli hale getirir. Büyük pencerelerin, cam kapıların, tavan pencerelerinin ve güneş odası eklentilerinin yaratıcı kullanımı, binaları aydınlık, havadar ve davetkar hale getirir. lar bu farklı cam ürünleri yerleştirmede uzmanlaşmıştır. Birkaç camcı plastik, granit, mermer ve cam yerine kullanılan diğer malzemelerle çalışır. Bazıları camın dayanıklılığını veya güvenliğini artıran filmler veya laminatlarla çalışır.

Evlerde camcılar pencereleri, aynaları, duş kapılarını ve küvet muhafazalarını takar veya değiştirir. Masa ve vitrinler için cam takarlar. Ticari iç mekan projelerinde, camcılar ağır, genellikle kazınmış, dekoratif oda bölücüler veya güvenlik pencereleri gibi öğeler yerleştirir.

Cam kaplama projeleri ayrıca süpermarketler, otomobil bayileri, bankalar vb. İçin vitrin camlarının değiştirilmesini içerebilir. Motorlu araçlarda camı değiştiren ve tamir eden işçiler bu profilde kapsanmamaktadır. Çoğu büyük ölçekli inşaat işi için, cam önceden kesilir ve bir fabrikada veya bir yüklenicinin atölyesinde çerçevelere monte edilir. Bitmiş cam, iş sahasına, camcıların yerleştirmesi ve yerine sabitlemesi için hazır olarak gelir. Vantuzlu vinçler veya vinçler kullanan işçiler, kurulum için büyük, ağır cam parçalarını kaldırırlar. Camın çerçevenin içine sabitlenmediği durumlarda, camcılar binaya çelik ve alüminyum kanatlar veya çerçeveler ekleyebilir ve ardından camı klipsler, pervazlar veya diğer tipte tutturucularla sabitleyebilir.

Ayrıntılı billgi için adresini ziyaret edin.
 
KablosuzNet Reklam Alanı