Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Doğru Haberin Adresi

  • Konbuyu başlatan Sacred
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 472 -
    Etiketler:

Sacred

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Kas 2017
Mesajlar
17
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Dünya haberlerini doğru şekilde alabilmek için haber okuduğunuz sitenin güvenli olması ve objektif bir şekilde tüm çıplaklığı ile haberleri size aktarması doğru haber için önemlidir. Gerek yerel haber gerekse ni en doğru şekilde okuyucusuna aktaran kamu365.net sizlere bu alanda dünyadan haber alma özgürlüğü sunmaktadır. Haberlerin tümü okuyucu odaklı olup doğru kaynaklardan teyit edilen haberlerdir. Böylece gerek politika, gerekse ekonomi ve bilim alanlarında Dünya üzerinde olup biten tüm gelişmeleri doğru bir şekilde öğrenebilme imkanına sahip olursunuz. Haber alma özgürlüğünüzü size geri kazandıran aynı zamanda doğru ve hızlı haber aktarma özeliliği ile alanında uzman yazar kadrosuyla sizlere hızlı hizmet sunmak için çalışan kamu365.net bu alanda başarısını her geçen gün arttırmaktadır.
Dijital platformların her geçen gün artması ve buna bağlı olarak insanların daha fazla internet kullanım eğiliminde bulunmasıyla birlikte yeni yazılımlar ve donanımlar yaşamımıza girmektedir. Özellikle mobil aygıtların hızlı şekilde gelişmesiyle birlikte pek çok site alt yapısını güncellemiş gerek bilgisayar gerekse mobil cihazlardan tam uyumlu şekilde görüntülenebilmek için yeniden tasarlanmıştır. Kamu365.net dünya haberleri sitemiz de bu alanda kendini yenileyerek kullanıcıların giderek artan mobil kullanım seviyesini göz önünde bulundurarak tüm cihazlardan tam uyumlu şekilde görüntülenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece okuyucuların doğru habere hızlı şekilde ulaşmasının önü açılmıştır. Dünya haberleri alanında son dakika haberleri ve Dünya gündemine dair pek çok yeni bilgiye anında ulaşabileceğiniz kamu365.net sizlere eşsiz içerikleri ile hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren kaliteli içerik misyonu ile hareket eden sitemizde bilim, ekonomi, politika ve sağlık gibi günlük yaşamımızı şekillendiren alanlarda sizlere bilgi aktarmaktadır. Sizler de bu konularda doğru ve hızlı şekilde bilgi edinmek için hemen tıklayın.
 
KablosuzNet Reklam Alanı