DJI Phantom 2 Görüntü Aktarımı Sorunu

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
DJI Phantom 2 vision cihazımda uçuş yapmadan hemen önce telefonumla düzenli izleyebiliyorken yaklaşık 10-15 metre yükseldikten veya uzaklaştıktan sonra görüntünün kesilmesi sorunum var. Sizce bunun sebebi nedir ? Kablosuz bağlantıdan mı yoksa şarj ile alakalı bir durum mu açıkcası çözemedim. [MENTION=1074628]yergisi[/MENTION] abi sen ne düşünüyorsun bu konuda. Benim telefon çakma imei ondanmı oluyor acaba ?

yergisi

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Web sitesi
www.yusufergisi.com
Kamerayı firmware olarak güncelle. Yine aynısını yaparsa android sistemindeki DJI yazılımının çözünürlük ve frame rate ayarını düşür. Sorun çözülecektir. Ayrıca tıklama için teşekkürler.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Sorun değil abi ben sana bi ara adsense işinin ayrıntılarını anlatırım :) Ne kadar çok günlük gösterim o kadar çok yüksek ödemeli tıklama şeklinde çalışıyor sistem.

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi