Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

DJI Phantom 2 Görüntü Aktarımı Sorunu

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
DJI Phantom 2 vision cihazımda uçuş yapmadan hemen önce telefonumla düzenli izleyebiliyorken yaklaşık 10-15 metre yükseldikten veya uzaklaştıktan sonra görüntünün kesilmesi sorunum var. Sizce bunun sebebi nedir ? Kablosuz bağlantıdan mı yoksa şarj ile alakalı bir durum mu açıkcası çözemedim. [MENTION=1074628]yergisi[/MENTION] abi sen ne düşünüyorsun bu konuda. Benim telefon çakma imei ondanmı oluyor acaba ?

yergisi

Destek Ekibi!
Moderatör
Web sitesi
www.yusufergisi.com
Kamerayı firmware olarak güncelle. Yine aynısını yaparsa android sistemindeki DJI yazılımının çözünürlük ve frame rate ayarını düşür. Sorun çözülecektir. Ayrıca tıklama için teşekkürler.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Sorun değil abi ben sana bi ara adsense işinin ayrıntılarını anlatırım :) Ne kadar çok günlük gösterim o kadar çok yüksek ödemeli tıklama şeklinde çalışıyor sistem.

KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı