Client + Router Hakk─▒nda

ogcwallhack

Kablosuz ─░nternet
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
17 Ara 2014
Tepki Puan─▒
1
Puanlar─▒
0
Merhaba Elimde Tplink WA5210G Ve TL-WR843ND 2 Adet Cihaz Var. Ben ┼×uanda WA5210G Client Modunda Ba─člant─▒ Yapt─▒m. Cihazda DHCP A├ž─▒k ─░p Aral─▒─č─▒ Verdim. Gelen Kablo ─░le ─░nternete Girebiliyorum Bilgisayara Hi├ž Bir ─░p Aral─▒─č─▒ Girmeden Otomatik Al─▒yor. Sadece Kabloya Ba─čl─▒ Kalmak Hareketlerimi K─▒s─▒tlad─▒─č─▒ ─░├žin TL-WR843ND Cihaz─▒n─▒ Sat─▒n Ald─▒m. WA5210G Gelen Kabloyu TL-WR843ND Cihaz─▒n Wan Portuna Ba─člay─▒p. TL-WR843ND Cihaz─▒n Ayarlar─▒ndanda Cihaz─▒ AP Moduna Al─▒p TL-WR843ND Cihaz─▒ndan Hem Kablolu Hem Kablosuz Yay─▒n Alabilirmiyim ? Her ─░ki Cihazdada Dikkat Etmem Gereken Yerler Neresi Do─čru Ayarlar Nas─▒ld─▒r. Yard─▒m Ve G├Âr├╝┼člerinizi Bekliyorum.

Linux

Destek Ekibi!
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
16 Nis 2014
Tepki Puan─▒
21
Puanlar─▒
18
5210 cihaz─▒ zaten client mod ile kullan─▒yorsunuz bu en performansl─▒ modlardan birisi. Burda dikkat etmeniz gereken bir nokta ┼ču an g├Âr├╝nm├╝yor. 2. cihazda yapman─▒z gereken DHCP b├Âl├╝m├╝ kapal─▒ olsun. Ba─člant─▒ sa─člaman─▒z gerekiyor. [MENTION=1074773]ogcwallhack[/MENTION] deneyip d├Ân├╝┼č yaparsan─▒z elimden geldik├že yard─▒mc─▒ olmaya ├žal─▒┼č─▒r─▒m.

E-D├╝nyan─▒n Kablosuz ─░nternet Hizmetleri Donan─▒m G├╝nl├╝─č├╝ne Ho┼čgeldiniz.

KablosuzNet Hakk─▒nda!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumu, Tamamen ├ťcretsiz ve "Kar┼č─▒l─▒ks─▒z" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hi├ž Bir Ba─č─▒m─▒z Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz ─░nternet ­čç╣­čçĚ Destek Forumunda, Payla┼č─▒lan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Do─čabilecek, T├╝m Yasal Sorumluluk 'lar Payla┼čan Ki┼čiye Aittir.!

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi Kategoriler Tarih
i┼člemci Kablosuz A─č Yap─▒land─▒rma ve Kurulum 0 6K

KablosuzNet - Benzer Konular Listesi

├ťst