Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Ce belgesi

graphicdzyn

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Haz 2020
Mesajlar
42
Tepki Puanı
5
Puanları
8
Yaş
36
Konum
antalya
Cinsiyet
erkek
İlgi Alanı
webmaster
En kısa tanımıyla Ce belgesi; Avrupa Birliğinin yayınlamış olduğu genelge, kural ve şartlara özgü olarak üretilen makinelerin çevresel ve toplumsal faktörleri de hesaba katarak uyum onayı olarak nitelendirilebilinir. Makine endüstrisi için üretilecek olan ürünlerin uyum süreçleri çok sıkı tedbirlerle denetlenir ve CE Belgesi alabilmek, onay sağlanması açısından büyük önem taşımaktadır. Türkiyeye ihracat yapacak olan yabancı firmalar bu onay doğrultusunda ticaretlerini gerçekleştirir ve gönderimlerini sağlarlar. avrupa birliği ülkelerindeki pazarlama sürecinde kullanılmamakta olup, dış ülkelere avrupa birliği ülkelerinden transferlerin yapılması öncesinde teknik ve kapsamlı belgelendirmeler ile yapılmakta.

Ce belgesi almaya ihtiyacınız varsa, bu husus üzerinde size profesyonel yönlendirmeler doğrultusunda ve ce belgesi sağlayacak danışmanlık firmalarını değerlendirmelisiniz. Seçeceğiniz bu firmalar mutlaka profesyonel altyapıya sahip olmalı ve müşterilerinin herhangi bir aksaklık yaşamadan ticaretlerini gerçekleştirebilme yeterliliğine de kurallar şartlar doğrultusunda olanak tanımalıdır. Ce belgesi almak için tasardanismanlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı