Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Binox yeni facebook sayfası açıldı

pcshift

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
73
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
41
Konum
Antalya
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Seo
Türkiyenin gündemin de geniş yer alan saç çıkaran Binox'un 2020 Eylül ayında toplamda 20.000 in üzerinde kullanıcı öncesi sonrası resimleri ve yorumları yayınladığı facebook sayfası engellendi. Engelleme kararı olarak açıklama yapan bingöllü fatih ' 3. Şahısın haklarını ihlal ettiğiniz için facebook sayfanız Türkiye içinde yayına engellenmiştir şeklinde bir açıklama ile facebook sayfamız 2. Kez engellenmiştir. Kimlerin nasıl haklarını ihlal ettiğimiz meçhul olduğu için çok açık şekilde anlaşılıyor ki kozmetik firmaları sosyal medya yöneticilerine para karşılığında hesaplarımızı engelletiyor. He ne yaparlarsa yapsınlar. Elimizde sonuç veren bir ürün var. Bu ürünün önünü kesmek çok zor olacaktır. ' dedi.

Saç çıkaran binox serum şampuan ve iğneli tarak düzenli kullanımda kısa sürede saçları yeniden çıkardığı kullanıcı resimleri ile anlaşılıyor. Bingöllü fatih yeni bir binox facebook sayfasını aktif etti.

Binox yeni facebook adresi :
Binox sipariş için :
Binox whatsapp hattı : 0534 950 0531
 
KablosuzNet Reklam Alanı