Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Binox serum içerisinde neler var?

pcshift

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
73
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
41
Konum
Antalya
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Seo
üzerinde satılan binox saç serumu ve binox doğal şampuan içerisinde neler var diye merak eden forum üyeleri için araştırmalarımı tamamladım sayılır. Önceden bingöllü fatih saç çıkaran losyon olarak bilinirken Bingöllü Fatih'in youtube de paylaşımlarında açıkça sebze meyve bitki ve ginseng gibi toz bitkilerin çözülmesi için etil alkol ile yaptığı karışımları canlı yayında izliyorduk. Binox, dünya üzerinde ilk kez kısa sürede saç çıkaran bitkisel bir içeriğe sahip. Özellikle şampuan içerisinde yer alan aloe vera özü saçların çabuk uzamasını sağlıyor. Öte yandan binox serum içeriğinde yer alan etil alkol aynı zamanda saç derisinde yer edinen mikroplara karşı iyi bir doğal dezenfektan. Özellikle egzama sorunu olanların bu sorununu kısa sürede çözüyor. Yine binox kutusunda da yer aldığı üzere sarımsak içeriyor. Sarımsağın faydalarını zaten anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. İçerisinde yer alan nar özü doğal bir besleyici vitamin kaynağı. Binox'un kısa sürede etki göstermesi zaten ne kadar doğal olduğunu kanıtlıyor. Binox şampuan kokusuzdur. Kozmetik sektöründe ham maddenin özü neyse onu içeriyor. Piyasada kokulu tüm şampuanlar tamamen parfüm içeriyor. Bingöllü fatih, binox içeriğini oluştururken bu kadar ince düşünüyor. Düşünsenize bir şampuan icat ediyorsunuz. Herşeyi tamam güzel ama koku yok. Oysa piyasadaki tüm şampuanlar adeta koku yarışında. Çok cesur bir atak. Doğru olan da bu aslında. Binox, halka reklam yapmak yerine kullananlar ile tanınıyor. Kullananların yakın çevresine önerisi ile oldukça kitle edinmiş vaziyette. Binox işe yaradığı için reklama ihtiyaç duymuyor. Bingöllü fatih, çıktığı yolda kimseyi dinlemeden emin adımlar ile ilerliyor.
 
KablosuzNet Reklam Alanı