Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Beylikdüzü'nde Günlük Kiralık Daireler

pcshift

Aktif Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
73
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
41
Konum
Antalya
Cinsiyet
Erkek
İlgi Alanı
Seo
Son yılların popüler konaklama tercihlerinden biri olan günlük kiralık daireler, uygun fiyatlı ve konforlu hizmeti sayesinde pahalı otel gibi seçeneklerden daha fazla tercih edilmektedir. Sizlere üstün kalite ve güvenilir konaklama hizmeti sağladığımız lerimiz ile İstanbul’a ziyaretlerinizi ve iş görüşmelerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

1+1, 2+2 seçeneklerinde tasarlanmış odalarımız, kullanışlı tasarımı ve kaliteli eşyaları ile tamamen sizlerin rahat edebilmesi için dizayn edilmiştir. Huzurlu bir ortam oluşturulması amacıyla her ayrıntının düşünüldüğü hizmet kalitemiz, konaklama konusunda kafa karışıklıklarını ortadan kaldırmaktadır. Hem ekonomik hem de konforlu bir konaklama imkânı ile günlük işlerinizi ve ya arkadaşlarınızla eğlenceli zamanları kiralık dairelerimizde geçirebilirsiniz. Günlük hayatın stresli koşturmacası, yoğun yaşam tarzı sebebiyle yapılan kısa tatilleri en iyi şekilde değerlendirmek dairelerimiz ile mümkündür. İstanbul’un nezih bir ilçesinde bulunan dairelerimiz, istenilen gün sayısı kadarıyla kiralanabilmektedir. Dairelerimizi kiraladığınız andan itibaren her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilir, modern tasarımlarla sizlere sunduğumuz dairelerimizi inceleyebilirsiniz.
 
KablosuzNet Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.
KablosuzNet Reklam Alanı