Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Baskılı İş Elbiseleri

  • Konbuyu başlatan Sacred
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüleme : 544 -
    Etiketler:

Sacred

Yeni Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Kas 2017
Mesajlar
17
Tepki Puanı
0
Puanları
1
Kurumsal kimliği güçlendiren ve işin niteliğine göre çeşit ve türleri olan iş elbiseleri iş yerlerinde ya da iş ortamlarında tercih edilen giysilerdir. İş kıyafetleri birçok şekilde tasarlanarak üretilmektedir. Baskılı iş kıyafetleri ise işin kurumsal tanıtımını ön plana çıkarmak için tercih edilmektedir. Geniş bir sektöre hitap eden iş elbiseleri üretimi, mesleki özelliğe, mevsimsel şartlara, çalışılan ortama göre iş kıyafeti üretme noktasında uzmanlık gerektiren bir iştir. Kurumlar ya da firmalar ihtiyaç duydukları iş kıyafetlerini bu alanda uzmanlaşan firmalardan temin etmektedirler. İşin niteliğine göre üretilen iş kıyafetleri genellikle baskılı iş kıyafetleri olarak tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebebi kurumsal kimliğin oluşturulması ve çalışanların belli bir formatta iş sahasında yer almasını sağlamaktır.


Baskılı İş Elbiseleri Kurumsal Kimliğinizi Tamamlar


İş elbiselerinin tercih edilmesinin başlıca sebebi, dayanıklılık, sağlamlık, hijyen koşullarının sağlanması ve kurumsal kimliğin oluşturulmasıdır. Bu nedenle firmalar çalışanlarına kimliklerini yansıtan temin etmeyi önemserler. Çalışılan iş kolu ve çalışılan ortam şartlarına göre değişiklik gösteren çok farklı türde iş kıyafeti mevcuttur. Baskılı iş kıyafetleri ise bu iş kıyafetlerine firma adı ya da logosunu veya tercihe göre istenilen mesajın baskılama işlemiyle yerleştirilmesi şeklinde üretilir. Aşçı, güvenlik çalışanı, kargo elemanı, hastane personeli, kafe ve restoran çalışanları, market çalışanları gibi akla gelebilecek neredeyse tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmaların çalışanları baskılı iş elbiseleri ile hizmet vermektedirler.


Çeşitli İş Elbiselerine Baskı Yaptırabilirsiniz


İş gömlekleri, iş hırkaları, iş pantolonu, iş takım elbiseleri, iş yelekleri, kafe, pastane ve restoran kıyafetleri, kravat, lakos penye, mont kaban, polar, reflektörlü yelekler, tişört, tulum, yağmurluk gibi akla gelecek birçok iş kıyafetine firma adı ya da logosu baskı veya nakış şeklinde işlenebilmektedir. Baskılı iş kıyafetleri, firmanın istek, ihtiyaç ve tasarımı ön planda tutularak üretim yapılmaktadır. Marka değerini arttırmak isteyen ve kurumsal kimliğini ön planda tutan firmalar genel olarak baskılı iş elbiseleri tercih etmektedirler. Renk, kumaş kalitesi ve işin özelliğine göre farklı fiyat aralıklarında, çok farklı çeşitlerde üretilen iş kıyafetlerini kendi tasarımınızı yansıtacak şekilde baskılı iş elbiseleri olarak temin edebilirsiniz.
 
KablosuzNet Reklam Alanı