başınızın belası geldi

M

Myrlmx

Ziyaretci
Bu forumda çok soru soran insan olarak tarihe geçicem söz veriyorum.Hasip abi bilir heyecanlı biriyim öğrenmek istiyorum ama yardım olmadan maalesef başarılı olamıyorum.İmkanlarım da kısıtlı olduğundan hep uzak kaldım. Teknoloji alanlarına çok ilgim var ama dediğim gibi imkanlar doğrultusunda pek ilgilenemedim.Bu forumda herşeyi bulabileceğimi,üretebileceğimi sanıyorum.Birazda kendimden bahsedeyim.Adım mustafa 1988 istanbul doğumluyum.Amasyalıyım ve üniversite işletme/otomotiv mezunuyum.İzmir balçova'da ikamet etmekteyim.Donanım,yazılım,network vs vs bu tip bilgilerde ilerlemek istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim tanıştığıma memnun oldum. :smile-new:

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Tekrardan hoşgeldin [MENTION=1074803]Onur35[/MENTION] kardeşimde izmirden. Oda senin gibi donanım ve network konusunda bilgi almak istiyor. Daha öncede söylediğim gibi beni biliyorsunuz iş gereği kablosuz cihazlar, network, ağ yapısı ve veri aktarımı, 3g ile veri transferi konularında uğraşıyorum. 1999 yılından beri aktif olarak bilgisayar kullanıyorum. Uygun bölümde kafanıza takılan ne varsa sorun emin olun ki ben yanıtlamaktan vazgeçmeyeceğim :) Kafadaki bilginin kimseye faydası yok ama siz sorarsanız ben hepsini yanıtlamaya çalışırım. Gerekirse uzman arkadaşlardan bilgi alır o şekilde yanıtlarız Görüşmek üzere :)

Onur35

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Hoşgeldin, bende network konusunda kendimi geliştirmek istediğim için bu forumu tercih etmiştim doğru yoldayız @Hasip abi ile herşey yolunda :D

Secret

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
hosgeldiniz sevgili arkadaslar.. :)

Sru olsada kendimizi biraz zorlasak :D

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!