AMD İşlemciler Nasıldır ? Yorumlarınızı Bekliyorum.

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
İntelin şu pin muhabbeti bitmedi gitti. Her işlemcide bir sayı artırıyorlar azaltıyorlar oyuncağa döndürdüler. Her defasında işlemci + anakart yapılmak zorunda kalınıyor :)

işlemci

Destek Ekibi!
Yönetici
Moderatör
Kendilerince en stabil işlemciyi yapmaya çalışıyorlar güya. 1.2 motor yapıp 2.0 performansı üretmeye çalışıyorlar. Tamam yapsınlarda bunu pin sayıları ile oynamadan yapsınlar :D Bildiğin tüketim çılgınlığına sürüklüyorlar insanları. Verilen paralara yazık. Ve işin komik tarafı hala Celeron gibi tedavülden kalkmak için yalvaran işlemciler üretiyorlar. Üstelik birde şöyle bir durum var bir i7 işlemcinin 3 4 ayrı pin yapısı var. Yani 1. nesil 1156, 2. nesil 1155, 3. nesil 2011, 4. nesil 1366 gibi. :D Rakamlar doğrumu tam bilmiyorum ama neredeyse tüm nesillerinde pin ler birbirinden farklı. Fahiş fiyata upgrad yapmaya izin vermeden teknoloji sunmak... Pehhh İOS un Android karşısındaki mağlubiyetine benzer bir mağlubiyet yaşarlar yakında.

E-Dünyanın Kablosuz İnternet Hizmetleri Donanım Günlüğüne Hoşgeldiniz.

KablosuzNet Hakkında!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumu, Tamamen Ücretsiz ve "Karşılıksız" Hizmet Vermektedir."Resmi Kurum" ve Markalar ile Resmi Hiç Bir Bağımız Yoktur.!

KablosuzNet Bilgilendirme!

Kablosuz İnternet 🇹🇷 Destek Forumunda, Paylaşılan Mesajlar, Konular, ve Resimler'den Doğabilecek, Tüm Yasal Sorumluluk 'lar Paylaşan Kişiye Aittir.!