Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 😷

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

KablosuzNet Sponsorluk 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔

KablosuzNet, kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Airties Air 4742 Access Point ve Media Sunucu

Linux

Destek Ekibi!
Yönetici
Administrator
Katılım
16 Nis 2014
Mesajlar
341
Tepki Puanı
21
Puanları
18
airties-air4742.jpg

Airties firmasının access point sınıfında ki ürünlerinden olan 4742 kusursuz airties performansını bizlere sunuyor. Airties benim için bugüne kadar en sorunsuz çalışan cihazlar sınıfında yer alıyor. Bu üründe bizlere ihtiyacımız olan tüm özellikler bir arada toplanmış. Bazı özelliklerinden bahsedecek olursak usb port üzerinden bağladığınız taşınabilir diskleriniz içindeki tüm medya dosyalarını akıllı telefonlarınız da ve televizyonlarınız da izleyebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız bu usb portu sayesinde ağınız üzerinde paylaşım alanı oluşturabiliyorsunuz. Benim oldukça hoşuma giden özelliklerinden birisi bilgisayarınız kapalı bile olsa bağladığınız diske ve usb belleğe torrent ile dosya indirebiliyorsunuz. Bu çok güzel düşünülmüş bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.


Cihazın kablosuz özelliklerine gelecek olursak access point modunda airties tarafından geliştirilen mesh teknolojisi ile çalışıyor. WPS düğmesi sayesinde aynı anda 2 cihazı birbirine kolayca bağlayabiliyorsunuz. Air 4742 birçok cihazda bulunmayan multi mod destekliyor. Yani cihaz aynı anda hem 5 ghz ve 2.4 ghz ile çalışıyor. Bu eski nesil cihazlarında aynı ağ üzerinde yer edinmesini sağlıyor. Kablosuz net ağımızı kolayca yönetmek için küçük ama etkili bir özellik daha eklenmiş. Bu özellikle sayesinde 5 tane kablosuz cihaz kullansak bile air 4742 üzerinde yapacağımız değişiklik diğer cihazlara da otomatik olarak yansıyor. Bunu örneklemek gerekirse kablosuz ağımız üzerinde şifre değiştirmemiz gerektiğinde sadece airties 4742 üzerinde şifreyi değiştirmek yeterli. Diğer tüm cihazlarımızda şifre otomatik pşaral değiştiriliyor.

Bu cihazı kullanıp bilgilerinizi paylaşırsanız memnun oluruz.
 
KablosuzNet Reklam Alanı